Autor Zpráva
Sncik
Profil *
Ahoj mám firemní stránkym a narazil jsem na joomlu. Docela mě nadchla a chtěl jsem ji vyzkoušet.
Web je v php a používám filezila jako FTP klient.
Na stránky FTP server jsem nahrál joomlua spustil průvodce.
Chce po mě administrační systém. Zkoušel jsem to podle návodu ale odkazuje mě to na stránky, které mi píšou že doména je již použitá, šlo by to vůbec?
Jestli ano jak na to. nemám s tím zkušenosti ale rád bych to vyzkoušel.
Omluvte mě že se ptám na tokovouhle kravinu. :)
Davex
Profil
Není ti úplně rozumět. Pokud si chceš Joomlu jen vyzkoušet, tak přes FTP vytvoř nějaký adresář a Joomlu nahraj do něj, aby se tím zkoušením firemní stránky nerozbily.

Zkoušel jsem to podle návodu ale odkazuje mě to na stránky, které mi píšou že doména je již použitá, šlo by to vůbec?
Podle jakého návodu, v jakém kroku se zobrazí stránka o použití domény a jak přesně vypadá?
Snick
Profil *
Davex:
Díky za odpověď. Ano tak jsem to udělal ať nerozbiju firemní stránky... Jenže při instalaci to chce administrační systém a já nevím co s tím... Jak jej vytvořit... Chce to něco s MySQL...
Davex
Profil
Snick:
Chce to něco s MySQL..
Asi to chce zadat přístupové údaje do MySQL databáze, kterou si musíš nejdřív vytvořit někde v administraci webhostingu.
Snick
Profil *
Ano ano to je přesně Ono... Nevím jak jej vytvořit... Je to někde u poskytovatele domeny...?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0