Autor Zpráva
Slovak_Panther
Propojení Drupalu a PHPBB

Ahoj, umi mi nekdo poradit jak propojit drupal 7 a PHP BB (forum)? Cilem je aby kdyz si nekdo najde nezavisle podstranku www.kempy-chaty.cz/forum, aby se podle analytics pripocitavala navstevnost na domenu Kempy-chaty. Dik, Marek
Davex
Pokud máš pod tím analytics na mysli Google Analytics a jedná se o stejnou doménu, tak tam by mělo stačit mít na všech stránkách totožný měřící kód s jedním kódem profilu.
Slovak_Panther
:))) tak resime vsechno mozne, ale tohle nas nenapadlo ..ostuda...Dik..Myslim, ze to by melo fungovat. Sice kod je vlozeny na webu ale pro drupal, ale pro forum se to pravdepodobne neeviduje.. Dam ti vedet
Wilda6
Profil *
Zajímavý článek jak propojit tyto dva systémy jsem našel na webdorfu. Konkrétně zde. Je to sice na 6ku, ale na 7ku to bude obdobné. http://webdorf.eu/clanky/integrace-phpbb-3-do-drupalu-6.html
Slovak_Panther
Wilda6, Wilda6:
Urcite na to kouknu... Ted jsem udelal akorat to, ze ten google analytics kod .html jsem vlozil do slozky FORUM, ale nic to nedela..jeste musim asi nejak sloucit a vytvorit analytics pro to forum a priradit pod Kempy-chaty...

jo tohle....to mame nastavene...Jeden sikovny kluk tohle uz udelal...akorat nemame nastaveny spolecne loginy atd...to budeme resit pak...
Slovak_Panther
Davex:

NO vlozil jsme ten google kod z analytics do slozky pro to forum, ale nic se nedeje.. Kde to mam sloucit primo na google analytics?..Nebo ve webmasteru?...Ve webmasteru jsem nasel akorat moznost priradit web pod domenu... Ale to by akorat znamenalo, ze to budu mit pod jendim analytics...Tak nevim jak to udelat..

ok uz jsme na to prisel...fachci to..jen nejsem si jisty, ze jesti i toplist to pocita tak jako analytics...snad jo..

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0