Autor Zpráva
Kohol
Profil
Zdravím:)

Chtěl bych se Vás, zkušených programátorů, zeptat na věc ohledně wordpressu. Cca před půl rokem jsem "naprogramoval" pro svého kamaráda velice jednoduchou statickou stránku. Nyní mě prosí, jestli bych nemohl udělat na hlavní stránce box s aktualitami, který by mohl přes nějaké rozhraní upravovat.

Zajímal jsem se o co nejjednodušší způsob a vypadl mi z toho wordpress:) Bohužel nevím, jak ho implementovat do svých stránek, třeba jen do toho boxu pro aktuality - jde to? Nebo musím stránku navrhnout celou znovu ve wordpressu kvůli tomuto jednomu boxu?

Předem velmi děkuji za Vaše odpovědi, prohledával jsem internet anglicky i česky, ale nějaký návod, nebo zmínku o tomto způsobu jsem nenašel.

Proto uvítám jakoukoliv informaci, odkaz na nějaký článek atd., který by mě alespoň trochu posunul a poradil, jestli to jde nebo ne:)

Díky moc:)
martin1312
Profil
Na takuto drobnost sa dobre hodi www.mnewscms.com, nepotrebuje databazu a je urceny na zaclenenie do uz existujucich webstranok.
Kohol
Profil
Aha, díky moc:) A tím wordpressem to tedy jde nebo nejde? Ja uz ho stahnul i nakonfiguroval, tak bych rád použil ten:) Ale urcite budu tohle mít jako záložní variantu:)
martin1312
Profil
Na WP nie som nejaky odbornik, ale myslin ze inak ako urobit z webu sablonu pre wp to nepojde. Aj ked v tvojom pripade by to nemuselo by zlozite. Stiahni si normalnu sablonu na wp a na nej si pozri ake funkcie pre vypis sa pouzivaju a inspiruj sa. Pripadne aj samotny WP ma dobru dokumentaciu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0