Autor Zpráva
hindemith
Profil
Zdravím,
o redakčních systémech jsem se dozvěděl nedávno a začal o nich shánět informace. Nikde jsem se ale nedozveděl, jestli je možné využít redakční systém jen pro vložení určitých prvků do stránky.
Je nějaká možnost, že bych vytvořil celé stránky (HTML + CSS) a do nich vložil např. hledání, komentáře, atd. pomocí redakčního systému?

Díky za odpověď, KK
Rellik
Profil
hindemith:
Je nějaká možnost, že bych vytvořil celé stránky (HTML + CSS) a do nich vložil např. hledání, komentáře, atd. pomocí redakčního systému?
Je to přesně naopak. Redakční systém je už celý tak udělaný, ty si jen doděláš vlastní design, nebo pro něj použiješ nějakou dostupnou šablonu. Nejrozšířenější je asi wordpress případně můžeš vyzkoušet i jiný dostupný systém. Já si třeba redakční systém udělal sám podle svých představ... mmrspress
Zechy
Profil
Takový redaknčí systém mám svůj vlastní - lze do již udělané HTML vložit redakční systém, ovšem soubor musí být php pak - odkaz.
martin1312
Profil
Ak chceš redakčný systém, ktorý sa vkladá do stránok, tak pozri napríklad http://mnewscms.com/sk/. Prípadne si aj ja urobím reklamu na moj RS, ktorý sa taktiež vkladá do existujúcich stránok ale je pokročilejší oproti Mnews, demo je na www.skusobne2.8u.cz, administrácia www.skusobne2.8u.cz/mk_admin (Prihl. meno: demo, Heslo: demo123), viac info na kucharcik.martin@post.sk
Millos
Profil
Najlepsi redakcny system momentalne je Drupal, ma silnu komunitu atd. Na vytvorenie vlastneho vzhladu su idealne Panels, Display suit...

Ked uz sa chces do niecoho pustat skus toto...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0