Autor Zpráva
PN7
Profil
Zdravím,

v rámci systému správy obsahu (redakčního systému) Drupal 6 jsem na lokalním disku upravil původní šablonu Garland "style.css" , ale asi někde udělal chybu...
style.css (v .txt)

1)Obrázky, které jsem přidal via: "přiložené soubory" -> "připojit nový soubor" v typu obsahu "Stránka", bych chtěl nastylovat tak, aby se všechny zobrazovaly ke kliknutí po přejetí kurzurem a kliknutí v modulu Lightbox2.
V současnosti se zobrazí ke kliknutí v Lightboxu2 po přejetí kurzorem jen horní řada tzn. 2 obrázky
(tzn. 2 zmenšeniny obrázků z 12 zmenšenin obrázků celkem ), které se následně v přednastavené Slideshow
postupně zobrazí všechny. Reakce na kurzor a následné zvětšení a spuštění slideshow v Lightboxu2 funguje u všech zmenšenin obrázků jen v prohlížeči Internet Exploreru 9.
Chybně tzn. jen pro vrchní zmenšeniny pak v prohlížečích: Mozilla Firefox 17.0.1, Opera 11.62, Google Chrome Verze 23. a Safari 5.1.
Jak výše popsaný problém vyřešit?

Obrázek 1-reaguje-na-kurzor-jen-prvni-řada-zmenšenin-obrázku:


Obrázek 2-reaguje_na_kurzor_jen_prvni_rada_zmensenin_obrazku-slideshow_zobrazi_vse:


Obrázek 3-reaguje_na_kurzor_vsechny_rady_zmensenin_obrazku-v-IE9:



2)S načtením dané stránky se současně objeví varování modulu "Inline", který v procesu hraje také roli:
strict warning: Only variables should be passed by reference in
C:\xampp\htdocs\www.mojedomena.cz\sites\all\modules\inline\inline.module on line 489.
Řádek 489 v modulu inline:
$mime = array_pop(explo­de(‚/‘, $file->filemime));
Jak odstranit zobrazená varování?




Obrázky, které jsem přidal ve WYSIWYG editoru TinyMCE a které jsou vizuelně umístěny
níže pod zmenšeninami, reagují na kurzor a kliknutím správně.

Díky předem za odpovědi.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0