Autor Zpráva
pyty
Profil
Aký CMS s týchto 3:
- Textpattern
- WordPress
- Blog:CMS
Aký je podľa Vás najlepší ? Dik.
Acci
Profil
IMHO Wordpress, jsem s ním spokojen. Textpattern jsem používal, ale nemohl jsem si ho moc nastavit podle sebe a Blog:CMS je ohromný balík (wiki, galerie, fórum)
pyty
Profil
No jo, blog cms má 8mb a pre mňa trochu nepochopitelnú (nie nezvládnutelnú) inštaláciu hlavne na freehostingoch.

textpattern na mňa zatiaľ pôsobil trochu lepšie ale to len z pohľadu čítania iných weblogov, neviem ako to je, z vnútra som (okrem dema na onlinecms) žiaden netastoval. (myslím z WP a TP, BlogCMS som skúšal)

Acci
- wordpress na wz vpohode ? a funguje aj na iných hostingoch (ic, php5..)
- pekný nový design

pripadne aký podľa vás iný CMS je dobrý ?
Acci
Profil
pyty
Na WZ jede v pohodě, jen někdy se stránky pomalu generují (můj osobní rekord je 30s!)
Ještě vyzkoušej RS2
pyty
Profil
hej, a keď sme uži pri BlogCMS, čo hovoríte na pôvodný Nucleus ? vyvíja sa ešte ? čo jeho použitelnosť ? a obsahuje tiež na normálny weblog nepoužitelné veci ako BlogCMS ?
pyty
Profil
juneauov blog som niekedy čítal, o tom systéme som nerozmýšľal, uvidím.
čo vravíš na phpRS ?
Timy
Profil
Acci
jen někdy se stránky pomalu generují -- s tím souhlasím, někdy se ti to načítá docela dlouho:(
Textpattern jsem používal, ale nemohl jsem si ho moc nastavit podle sebe -- můžu vědět co konkrétně? Právě se ho totiž snažím rozchodit, tak ať si za měsíc zase nevybírám jiný RS...
pyty
Profil
deletnite to pls niekto :) (toto)
Acci
Profil
pyty
Když jsem nedávno phpRS zkoušel, tak se na některých místech musely použít tabulky, protože jsou vloženy přímo v systému.
Acci
Profil
Timy
Třeba jsem chtěl mít na úvodní stránce jako h1 název webu, na ostatních stránkách ne. Ve Wordpressu to jednoduše vyřeším funkcí is_home(), v Textpatternu jsem nepřišel, jak na to (tím neříkám, že to nejde)
pyty
Profil
brr..

http://opensourcecms.com/index.php?option=content&task=view&id=388&Ite mid=143 - toto som si predtým nevšimol - vyzerá to tak, že Nucleus je na tom najlepšie. Aký je podľa vás rozdiel medzi Blogs a Portals (CMS) ? CMS su ako doslova cms, teda aj pre správu statických stránok ? alebo ako ?
Šlaha
Profil
Teď nucleusCMS testuji, jde to, ale chce to čas na všechny úpravy
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0