Autor Zpráva
datoby92
Profil
Zdravim, zkousel jsem googlit cely den ale nenasel jsem nikde reseni pro muj problem.

Jedna se mi o tento web www.lotus-blossom.cz v novinkach se mi nezobrazuji html, ctenar musi prvne kliknout na read more kde pak html uz funguje, nevite, neznate, poradite ? :P
Juandev
Profil
datoby92:
v novinkach se mi nezobrazuji html
Myslíš stránku "guild-novinky"?
datoby92
Profil
nene myslim primo na indexu, ve veskerych novinkach nejde html pokdu nekliknes na "cist vice "
Juandev
Profil
datoby92:
na indexu, ve veskerych novinkach
Na indexu, žádnou sekci označenou novinky nevidím. Ani ve zdrojáku. Co jsou u tebe novinky?
datoby92
Profil
http://lotus-blossom.cz/wp.jpg
Na obrazku ukazuje sipka c. 1 na text: zde je odkaz na statistiky.
Jenomze na "zde" nelze kliknout, podle sipky c.2 se prvne musi kliknout na "cist cele" aby na pripadny odkaz nalinkovany na "zde je odkaz na statistiky" fungoval
Juandev
Profil
datoby92:
Tak už se začínám orientovat. Ale například na místo "číst celé" mám ten button s názvem "otevřít" a vskutku z toho "zde" není link.

Tak to ale těžko říct, za to zřejmě může šablona, kterou používáš. Otázka možná je, jak to je do těch novinek vloženo. Nějak automaticky?
datoby92
Profil
Dle meho nazoru za to muze taky sablona, kdyz napisu novinku tak s html tagama, ale ty html se ukazuji pouze kdyz kliknes na "otevrit" ...ale fakt nevim jak upravit tu sablonu
Juandev
Profil
datoby92:
Tak todle podle mě bude šéfovat nějaký PHP soubor. Čili potřeba znát PHP a najít to tam.


A nebo se obrátit na tvůrce tý šablony a přímo se ho zeptat, jak tohle změnit.
datoby92
Profil
Toho jsem se bal, ale dekuji za reakci ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0