Autor Zpráva
jan.babicky@email.cz
Profil *
Zdravím,
nemohu se rozhodnout jaký RS mám použít na web s katalogem firem. Mezi mými favority je Joomla, Drupal a Wordpress. Zatím se přikláním k Joomle, jelikož tu celkem "dobře" znám.
Předem díky
aDAm
Profil
aneb další useless katalog web s prezentaci za výtečných 1000,- Kč/měs ?
jan.babicky@email.cz
Profil *
Jestli neumíš poradit, tak se od tohoto vlákna distancuj. Moje myšlenka je právě mimo "aneb další useless katalog web s prezentaci za výtečných 1000,- Kč/měs". Děkuji.
shaggy
Profil
jan.babicky@email.cz:
Jestli neumíš poradit, tak se od tohoto vlákna distancuj.
Možno neporadil preto, že v tvojom príspevku nevidel otázku a preto bral túto tému ako takú "úvahu" (a prispel do nej rovnako, ako ty).
Vopred nám ďakuješ, ale nevieme, na čo máme odpovedať.
Či má zmysel robiť katalóg? Na to ti už odpovedal.
Či máš ísť do Joomly, keď ju dobre poznáš? Tak asi hej, keď ju poznáš.
Ktorý z tých troch? Najjednoduchšie bude vyskúšať a uvidíš, ktorý ti vyhovuje. Používateľ Drupalu ti povie Drupal, používateľ Wordpressu ti povie Wordpress a používateľ Joomly ti povie Joomla.

Aj keď, mohol by som písať rovnakým tónom, ako ty - ak sa nevieš pýtať, tak sa dištancuj od podobných diskusií - ale na to som príliš slušný ;-)
jan.babicky@email.cz
Profil *
shaggy
1. Ano, nepoložil jsem otázku! Ale potřeboval jsem pomoc z rozhodnutím. Tomu rozumíš, když píšu "nemohu se rozhodnout", že potřebuji pomoc z rozhodnutím nebo ne?
2. Předem jsem děkoval za odpovědi...je to trochu slušnost.
3. Vytvořit katalog má smysl, aDAm ani ty nevíte jak bude fungovat.
4. Nazačal jsem to dělat v Joomle i přesto, že ji dobře znám, protože pro tento typ webu může existovat vhodnější RS než Joomla, proto jsem založil toto vlákno.
5. Zajisté že všechny tři RS nejdřív vyzkouším
jenikkozak
Profil
jan.babicky@email.cz:
Lepší bude, když se přestaneš čertit a napíšeš, jak si představuješ, že ten katalog bude fungovat.
Z toho, co o plánovaném katalogu víme, se dá předpokládat, že se (ne)dají využít všechny z uvedených redakčních systémů tak nějak podobně.
h13
Profil *
A úplně nejlepší je navštívit stránku s rozšířeníma pro jednotlivý CMS a podívat se na dema katalogových rozšíření a vybrat si ten, kterej ti nejvíc bude sedět. Jak napsal shaggy, Joomlista ti doporučí Joomlu!, atd. Doporučím ti Joomlu! (a tuším, že ti tímto doporučením nijak nepomůžu :-) )
H13
Profil
A úplně nejlepší je navštívit stránku s rozšířeníma pro jednotlivý CMS a podívat se na dema katalogových rozšíření a vybrat si ten, kterej ti nejvíc bude sedět. Jak napsal shaggy, Joomlista ti doporučí Joomlu!, atd. Doporučím ti Joomlu! (a tuším, že ti tímto doporučením nijak nepomůžu :-) )

(pro moderátory: omlouvám se za duplicitní příspvěky, ale nějak mě to pořád resetuje heslo na původní)
Juandev
Profil
jan.babicky@email.cz, jan.babicky@email.cz:
A což takhle Semantic MediaWiki?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0