Autor Zpráva
george
Profil
Zdravím,

chci se zeptat zde přítomných, zda-li neznáte nějaký CMS, který by byl vhodný na evidování studentů, jejich třídění do skupin podle třeba zaměření a umožňoval vytvářet formuláře pro registraci do školy.

Děkuji moc :-)
aDAm
Profil
Tak edukační rs je moodle: https://moodle.org/ ale zda splňuje tvoje podmínky které jsou poměrně specifické a měly by se řešit nějakým SW které splňuje podmínky dané zákonem netuším.
george
Profil
aDAm:

Přemýšlím nad ním. Asi to bude jedna z možností. Ještě to trochu promyslím do detailu. Kdyby byly i další tipy, rád je přivítám. :-)
juriad
Profil
Claroline je dost podobný Moodlu, zkus ho zvážit.
http://www.linuxexpres.cz/software/lms-claroline-e-learningovy-system-ocima-uzivatele-moodlu
george
Profil
juriad:

Děkuji, taky možnost, ale pořád uniká to hlavní. Nejde mi přímo o e-learning charakter CMS. Já spíše potřebuji něco, kde ty žáky mohu třídit, vést jejich platby a hlavně umožnit jim nějakým formulářem udělat registraci do studia. Budu to muset probrat se zadavatelem, jestli třeba i trochu myšlenka nesjede na jiný směr. Třeba to uvítá. :-)
peta
Profil
Spisovka (oznaceni nevim) + Magion se pouziva u nas. Spisovka je na dopisy a magion resi zamestnance a pokladnu. Na spisovku vsichni nadavaji, pac pridelala more prace, magion je uz zastaraly.

Moodle je zajimavy na elearning. Mame ho napojeny na ldap a i dalsi programy, kvuli prihlasovani. Tim odpada sprava uzivatelu v moodle. Takze to s uzivatelama nema nic spolecne.

Potom mame jeste IS Stag na spravu zkousek, rozvrhu a podobne. Tusim se to da pouzivat i na platby. Dost nas stvou upgrady od autoru, kdy najednou pulka veci prestane chodit nez to pospravuji :) Coz nam desne pije krev hlavne v dobe registrace predmetu od studentu a v dobe zkousek. Licence na rok stoji myslim kolem 500.000. Mozna by se dali vyjednat jine podminky za polovicni cenu. Vyzaduje to Oracle a serverove programy od IBM, ty taky stoji miliony z kapsy danovych poplatniku. Nejlepsi si obcas zakryt oci a koukat jinam :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0