Autor Zpráva
Marschmallow
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda existuje nějaký free redakční systém, který je určen pro HTML stránky a nepotřebuje databázi mySQL?
Díky za odpověď
Str4wberry
Profil
get-simple.info
Marschmallow
Profil *
Str4wberry:
Když jsem si to stáhl tak koukám, že téměř všechny soubory jsou v PHP


Respkt. Mám uplně základní web, na kterém jde provozovat pouze HTML, Flash a JavaScript (statické stránky)
jenikkozak
Profil
A co by vlastně měl takový statický redakční systém dělat?
Str4wberry
Profil
Je PHP problém? Aby to byl redakční systém, je tam potřeba nějaké to programování. Kromě redakčního systému na straně serveru to může být třeba desktopový program, který ze stránek vygeneruje statické HTML a to pošle na server.
Marschmallow
Profil *
jenikkozak:
Mně by stačil jen na napsání článku, do různých rubrik a také na fotogalerii, protože když mám 90 fotek, tak je tam do toho HTML kódu nebudu vkládat jednu po druhé...


Str4wberry:
Jestli takový program existuje, bylo by to naprosto sssssssuuuuuuuuuuuupppppppppppeeeeeeerrrrrrrr :-)
Str4wberry
Profil
Skládání stránek z kousků » Aktualizace programem u autora

Ale nejspíš to nebude moc aktuální.
Marschmallow
Profil *
Str4wberry:
Ale nejspíš to nebude moc aktuální.
A bohužel ani nebylo, fungoval jen jediný program, který vlastně nepracoval správně (byl pro Win XP a já mám 7)


Poradí mi někdo?

Moderátor jenikkozak: Nekonstruktivní příspěvky sloužící pouze ke zviditelnění dotazu jsou zakázané.
Kajman
Profil
Také je tu možnost nainstalovat si na svém počítači redakční systém postavený na např. php i mysql a pomocí stahovače webu (wget, httrack) si z toho uděláte statické html stránky, které se dají dát na hosting bez podpory php.

Ale osobně mi přijde nejméně pracné najít (třeba i placený) hosting s podporou php a databáze.
Marschmallow
Profil *
Kajman:
Ale osobně mi přijde nejméně pracné najít (třeba i placený) hosting s podporou php a databáze.
Uvažuji o tom a je zřejmé, že to také udělám...
mylan
Profil
Je dnes nejaký hosting, ktorý nemá podporu php? Aj sweb.cz podporuje php (ale nie mysql).
Pokiaľ máš aspoň podporu php, vyskúšaj môj CMS (nepotrebuje MySQL), ktorý je určený najmä pre tých menej skúsenejších: http://mnewscms.com/sk/ - v podstate len prepíšeš koncovky svojich súborov z .html na .php a do stránky vložíš kód, ktorý ti MNews vygeneruje v administrácii.
Marschmallow
Profil *
mylan:
Takže mi to půjde používat i když můj web podporuje jen HTML?


nn, napsal jsem uplně špatnou otázku.....

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0