Autor Zpráva
Lukáš Blažčík
Profil
Zdravím vás,
už jste narazili na OptimizePress.cz Je to plugin/šablona pro vytváření webových stránek a členských sekcí. Spousta šablon a umí toho fakt hodně. Skvělé funkce je LifeEditor kde si edituje stránku pouhým přidáváním prvků, funguje to na principu co vidíš to dostaneš nebo-li drag-and-drop. Mrkněte zde http://www.optimizepress.cz Na Facebooku jsou další obrázky a screeny FB zde https://www.facebook.com/OptimizePress.czsk

Snad se vám zalíbí jako mě.
margin
Profil *
Lukáš Blažčík:
Snad se vám zalíbí jako mě.
To pochybuji.

funguje to na principu co vidíš to dostaneš nebo-li drag-and-drop
A taky na principu referal odkazů.
RockFire
Profil
Aby se ti nezalíbil, když je to tvůj projekt, že?
kaktuss
Profil
Lukáš Blažčík:
už jste narazili na OptimizePress.cz
Ani nie. Po pozretí - našťastie nie.


Navyše, k slzám ma dojíma, keď sa niekto na svojej stránke chváli okrem iného, citujem
Plně podporuje "Mobilní" prohlížení stránek - OptimizePress automaticky generuje stránky pro mobilní prohlížení. Ušetříte si tak spoustu času a námahy. Všechny vaše vstupní stránky, prodejní stránky a členské sekce budou vypadat ohromně na libovolném zařízení ...
a jeho vlastná stránka je ukážkový príklad ohromne vysokoko neprofesionálne vygenerovaných stránok pre mobilné prehliadanie - skúšané na tablete a mobile... :-)
Lukáš Blažčík
Profil
Ano, je to můj projekt. Nic na tom nemění to že jsem s OptimizePress spokojen. Stránky jsou vytvořeny v Marketer Pluginu http://www.squeezpage.cz/ také můj projekt. Bohužel jsem v té době ještě OP neměl a nechtěl jsem čekat. Zobrazení proto na mobilních zařízeních vázne. Brzy budu předělávat.

PS: Kdybych v OptimizePress neviděl super nástroj, který ušetří lidem spousty času a peněz tak bych nevěnoval tolik energie do překladů a vytváření CZ stránky! zdar! ;-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0