Autor Zpráva
jm81
Profil
Ahoj,
potřeboval bych přejmenovat index.php na start.php
Nevíte jak na to?

Jde mi o to, že chci jako vstupní stránku webu udělat stránku mimo wordpress - index.html
Pokud nahraji index.html teď, otevře se samozřejmě dřív než index.php, ale nelze se z něj nikam jinam dostat. Zacyklí se to a nelze nikam odkázat, stále se otevírá jen index.html. Předpokládám, že to je z důvodu existence index.html a index.php

PS: Google jsem samozřejmě použil, našel jsem pár návodů, ale pouze anglicky, což mě s mojí znalostí dosti limituje :-(
pharaon.jh
Profil
a co to zkusit takhle že by v tom index.html byla jako úvodní stránka, a v index.php by byl wordpress, a ten index.php bych možná přejmenoval na hlavni.php, takhle sem to měl taky, ale u normální verze ne přes wordpress, zkuš to a uvidíš jestli to bude fungovat
juriad
Profil
jm81:
Pokud se ti index.html zobrazuje dříve, máš vyhráno. Nevěřím, že se z něj nemůžeš odkazovat.
Nemáš náhodou na webu .htaccess? Pak je možné, že nějaká pravidla ti kolidují se souborem index.html.
jm81
Profil
@pharaon.jh: Tak jsem to měl, ale jak píšu v dotazu, tak to tak nefungovalo. Odkazy z index.html, které vedly přímo na index.php nebyly funkční. Po kliknutí na ně se zase otevřel index.html. Radíš mi, že má index přejmenovat - však já se ptám jak to udělat! Těžko to bude fungovat tak, že ho jen v Total Com. přejmenuji. S tím se asi Wordpress nepopasuje.

@juriad: Ta vstupní stránka (index.html) je teď zde: ODKAZ. Přejmenoval jsem jí zatím na promo.html - tak vše funguje. Pokud jí však přejmenuji na index.html vznikne problém viz výše.
Ano, .htaccess mám:
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /index.php/
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php/index.php [L]
</IfModule>

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0