Autor Zpráva
Radass
Profil
Ahoj mam takovej dotaz
Chci si svoji šablonu "zEditovat" chci si vymazat z postu komentare,rss,autory, atp.. CSS stylu zedituji to najdu style. soubor to není problem
,ale kdyz chci vymazat nejake prvky ze stránky nemohu to najit... kdyz si zapnu na indexu stránky developer tools najdu si "divy" ktere chci vymazat, ale pote nenajdu nikde v souborech ten kod ktery se mi zobrazi v prohlizeci... jestli mi rozumite... najdu maximalně par indexu.php ale zadny z nich neobsahuje ten kod z kterého potrebuji vymazat urcite divy. (ano chapu ze asi stranky na wordpressu nemohou fungovat na klasickem index.html ale bezi asi v jinych jazycich.. zkousel jsem i nejake pluginy ale ty skoro nefungovali.. maximalně mi odebrali jen treba komentare.. ale post author atp porad zustalo..Chci jednoduse proste ve wordpressu si udelat prazdnout stranku do ktere napísu svuj html kod.. Děkuji za rady..
JaySee
Profil
Radass:
Správným postupem je:
1) Vytvořit odvozeninu od stávající šablony (http://david.binda.cz/jak-vytvorit-vlastni-odvozenou-sablonu-child-theme) tzv. Child theme. V této nové šabloně vytvoří style.css, kde deklaruješ novou šablonu (nemusíš tam psát styly, jde hlavně o záhlaví)
2) V administraci v záložce Vzhled (Appearance) změn šablonu na svou odvozenou.
3) Dále se již můžeš soustředit na modifikaci své šablony. To co hledáš je šablona pro obsah smyčky (the_loop) a kde je její definice v šabloně závisí na použité šabloně. Ty originální wordpressí mají tento obsah vydefinovaný v souboru content.php.
4) Ten když zkopíruješ ze současné šablony a uložíš pod stejným názvem ve svém "Child theme", bude se pro vykreslování příspěvku používat již tato šablona.
5) Zde si odmaž cokoliv chceš, nebo naopak přidej. Zde nalezneš seznam jednotlivých prvků, které lze přímo nechat vykreslovat šablonou http://codex.wordpress.org/Template_Tags

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0