Autor Zpráva
Radass
Profil
zdravím o PHP toho moc nevím zatím spíš něco o html a css
pracuji na svém prvním eshopu ve virtuemartu..
mám takový problém, jedna se o obchod s oblečením.. vytvoril jsem si produkt pak vlastni pole "velikost" a vytvoril si potomky.. "XL" "XLL" "M" atp.. ale potrebuji aby se mi v kategorii např. Pánská trika , zobrazoval produkt jen jednou.. jestli mi rozumíte.. ja totiz když vytvorim rodiče pak potomky a kliknu do kategorie pánská trika tak tam mam "Panské triko XLL, Panské triko XL , Pánské triko L" a ja potrebuji aby v kategorii pánská trika bylo jen "Pánské triko" a k tomu si pak mohl vybrat velikost ve vlastním poly..

našel jsem nějaký návod na zahraničním forum ( http://forum.virtuemart.net/index.php?topic=103702)
ale asi jsem to špatně pochopil když
na 197 řádku vložím
if ($product->product_parent_id !== "0") { 
   $BrowseTotalProducts --; 
 } 
 else {  

přesně to vložím za "kod"
foreach ( $this->products as $product ) { 

a poté na 306 řádku vložím

} //end of if ($product->product_parent_id !== "0") 

přesně za $iBrowseProduct ++;


tak prostě stránka mi hodi chybu

Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home/dodavkyskvor.cz/dodavkyskvor.cz/templates/pajuh/html/com_virtuemart/category/default.php on line 336

Poradí mi někdo jak správně tyhle php "příkazy" vložit do kodu ? dekuji
mlasevic
Profil
To nesmíš jít přes potomky, ale přes customfields k položce a nastavit je jako properties ke košíku.

Pak se to bude chovat tak, že budeš mít jedinou položku Pánské košile s cenou a u toho budeš mít volbu velikosti. A půjde to i bez úpravy kódu.
Radass
Profil
Aha to nastavím jak správně? Ja si jako ten panel nastavil XL,XLL,L fungovalo to ale stvalo me ze pak v katerogii se to zobrazovalo zvlašt... jeden produkt "Panské triko XL" druhy produkt "Panské triko XLL" a treti "Pánské triko L" ale kdyz si sem ji jeden z nich rozklikl tak tam ten panel byl..a fungoval..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0