Autor Zpráva
peta
Profil *
Vim, je tu toho vicero napsaneho, ale jaky by jste mi doporucili?

- moznost editace vzhledu stranek (pro admina)
- menu (user)
- moznost mit galerii s vyrobky (user)
popisek (4 jazyky), obrazek maly a zvetseny, podklad obrazku, pripadne className oramovani

Neco takoveho jednoducheho a v PHP, pokud mozno. Aby to zvladlo i dite, jako ja :)
Šlaha
Profil
rs.reality-show.net
peta
Profil *
Šlaha
Ok, takhle, mohl bys mi zhruba rici, co to umi?

Vcera jsem si hral treba s WordPress a skoro jsem zaplakal.
Prvni dojem, ze system je delany pouze na BLOGy, jednoduche osobni webovky.
Pracne jsem se pokousel tam dostat nejakou galerku, nezdarilo se rozchodit ani podle navodu.
Defaultni nastaveni vzhledu webovky jsem vubec nepochopil.
zatim to vypada tak, ze si najdu na inetu nejaky JS html editor a ten pouziji jako zaklad a cely si to zprogramuju sam.

Mozna by mi bodlo, kdyby jste nekdo meli odkaz na dobry Redakcni system na FTP ovladani uzivatelu a pod.

Moje predstava o tomhle Redakcnim systemu je takova:
- Naloguji se na admina, vyberu si vzhled stranky ala CSS, kde bude mit urcite prvky jako menu, hlavicka a pod. to CSS bych mohl upravit nekde rucne nebo pred Redakcni system. Ale davam prednost rucne.
- naloguji se na usera a tam bude polozka prenost souboru, polozky casti menu definovane v sablone (soucasti je CSS a popis bloku, co v nich muze byt a jak zapsane, povolene tagy)
-- takze vyberu zalozku MENU, naboucham tam nazvy stranek a URL
-- vyberu LOGO , naboucham tam URL obrazku nebo text (ala nastaveni sablony)
-- vyberu zalozku u MENU polozky 1 a naboucham tm obsah stranky s nadpisem a tak
-- chci galerku foto, naboucham si obrazky, rozmery nahledu, nejlepe X Y
- jsem user s omezenym pristupem a smim editovat pouze 1 stranku z menu (coz asi nehrozi, ale rekneme, ze bych udelal ucitelske stranky a kazdy by si mohl menit svoje)

Jestli takovy redakcni sytem je, chtel bych i nejaky strucny navod, jak dane prvnky do nej nainstalovat

Videl jsem Viki, ten se docela dal, ale zatim nezkousel.
alvisoft.cz
Profil *
Také máme malé, jednoduché cms, běží na .NETu http://www.alvisoft.cz/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0