Autor Zpráva
kkubova
Profil
Nedávno spuštěná nová verze eshopu s Joomla rozšířeními EasyJoomla.org se snaží vývojářům připravit pohodlný systém pro prodej jejich rozšíření. Publikování jednoho rozšíření je hotové za 5 minut. Nejde ale jen o prodej. Nechají se zde spravovat i rozšíření zdarma či privátní. EasyJoomla.org navíc poskytuje další služby vývojářům:

Joomla aktualizace - Update Server
Z verzí, které postupem času k rozšířením nahráváte, se automaticky generuje update XML. Služba navíc vygeneruje tu část XML, kterou musíte vložit do rozšíření, aby automatické aktualizace fungovaly. U placeného rozšíření pak služba povolí aktualizace jen platícím zákazníkům.

Balíčkovač - Packager
Pokud se rozšíření skládá z komponenty, modulu a pluginu, je obtížné udržovat balíček. V tomto slova smyslu myslím instalační balíček, který nainstaluje všechny jeho rozšíření najednou. Vytvoříte novou verzi pluginu a musíte tedy vytvořit i novou verzi balíču. EasyJoomla.org umí generovat balíčky automaticky.

Statistiky
V seznamu svých rozšíření naleznete přehlednou tabulku prodejů.

Marketing
Tým EasyJoomla.org se stará o propagaci. Platí PPC reklamu, píše blog a novinky, je aktivní na sociálních sítích. Takovému prostředí se vývojář sám nemá šanci přiblížit.

Podrobnější info: www.easyjoomla.org/sell-your-joomla-virtuemart-extensions-professionally
www.escope.cz/cz/blog/113-jak-snadno-prodavat-joomla-rozsireni

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0