Autor Zpráva
Radas
Profil
Ahoj, chci se zeptat experimentuji trochu s boostrapem a wordpressem...a mam pár otazek...
první je taková trapnější

Jak funguje ten framework?
Já co sem pochytil, tak ma suprovej responsive design to jsem si vsiml i v css, viděl jsem rozložené ROW spany na % (kvuli responsive) ale ja proste nevím jak toho využit jestli mi rozumíte.. framework jsem nikdy nepoužival o css se zajímam už pár měsícu.. ale mě zajímá jak si stím ušetříte práci?Všichni co čtu tak to chválí, jen ja trupka to nějak nechápu jak ten framework využít.. zvladl jsem instalaci na wordpress .. ale třeba nav bar si pozměním jen díky css ale když chci udělat dropdown menu, tak už jsem ztracený, protože nevím kám vložit javasriptovy kod i když mam správně nainstalované jquery, protože nemohu nikde najít html soubor s divem.. V google devloper tools ten div vidím ale na ftp už ho nenajdu kvůli .php souborům... ale to je jedna z formalitek.

Já bych spíš byl hrozně vděčný kdyby mi někdo vysvětlil jak mi tento framework spojeny s wordpressem ulehčí práci, protože jedině tutorialy co jsem celej den našel byli jen o tom jak nainstalovat bootstrap na server a konec a dal to koncilo vetou "you can started" a to je můj problém :-) css a html nějakou dobu sleduji není nic na guru mastera ale není už to není uplnej začátek.. Rád bych prostě věděl k čemu mi hlavně poslouží 12 spanu ROW které jsou rozdělené na velikosti dle % (kvuli responsive?) a mediaquery také chápu.. ale ja proste mám wordpress stránku nahoře DEFAULT NAV bootstrap menu a uprostřed bílo, kde mohu něco napsat pomocí edit/pages.. a footer.. a do toho bíla maximalně něco přídám ale rád bych tam přídal něco pomoci bootstropu..pár šablon jsem z toho viděl a chtěl bych také něco vytvořit . Možná kdybych to nedělal s Wordpressem bylo by to lehči ale stejně bych moc nechápal JAK TEN FRAMEWORK POŘÁDNĚ VYUŽÍT...

Díky a omlouvám že jsem to napsal zmatečně..

Moderátor Chamurappi: Vráceno původní znění příspěvku i původní nadpis. Mazat příspěvky smí jen moderátoři, možnost editace vlastního příspěvku není k mazání určena.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0