Autor Zpráva
vojtan
Profil
Zdravím, potřebuji poradit. Mám nainstalovaný wordpress a vytvořil jsem novou podsložku, kde mám nahraný skript na generování voucherů. Akorát mám problém, že když zadám např. www.mujweb.cz/voucher/ tak mi to hodí chybu 404 - stránka nebyla nalezena. Asi bude problém s permalinkama. Dá se to nějak řešit? děkuji za pomoc
jefitto44
Profil
V tej podzložke musíš mať súbor index.php, alebo musíš mieriť adresu na presný súbor v podzložke... predpokladám, že podzložka je voucher... v takom prípade by to malo vyzerať nejako takto:

www.mujweb.cz/voucher/nieco.php
vojtan
Profil
index.php ve slozce samozrejme mam, ale WP podle me bere nazev slozky jako nazev postu a slozku nevidi :/
jefitto44
Profil
Tak to skús mieriť priamo na index.php v tej zložke

Ak by sa to riešilo ako názov postu, muselo by byť v Querry string www.mujweb.cz/?nazovpostu
Ja som vždy používal základné nastavenia a teda to vyzeralo: www.mujweb.cz/?page_id=000 napríklad
predstavitel.cz
Profil *
Já bych to zkusil řešit že do rootu do htaccess bych dal pravidlo ze /voucher/ se ma brát jako reálný adresář. Ale z hlavy teď nevím to pravidlo. Wp to bere opravdu jako název postu.


Buď přenastav permalinky na defaultni parametr a zkus /voucher/ nebo pak přes ten htaccess
alala
Profil
normálně si vytvoř stránku voucher v administraci, a ve wp-content/themes/tvoje-sablona/ si vytvoř "šablonu pro stránku", do které si vlož ten svůj skript.

Tuhle šablonu pak přiřaď té stránce v administraci.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0