Autor Zpráva
neregistrovaný
Profil *
Mám statický web, kde potřebuji mýt novinky. Našel jsem jako vhodné řešení Mnews, který se mi zdá jako dobré řešení a mohl by splnit to, co potřebuji.

Mám na webu podstránku, kde mám výpis všech novinek. Tam jsem jen přidal kód který jsem našel v nástrojích.

Ale co bych ještě potřeboval je výpis tří nejnovějších novinek na hlavní stránce. Je možné toho nějak jednoduše a bez složitého programování (jelikož nejsem programátor) docílit?

Doufám, že to bude reálné, protože mnews vypadá jako dobré řešení pro mou potřebu. Ještě jsem jej sice nezkoušel nastylovat, ale doufám, že to pomocí css bude taky nějak možné. Jen ty novinky...

Děkuji za případnou radu


Tak jsem to nakonec našel. Našel jsem v nástrojích tlačítko pro vygenerování kódu. Ale co naopak nemůžu najít je, jak omezit délku příspěvku u výpisu. Chci mít u výpisu článku a na hlavní stránce pouze text z novinky cca na jeden řádek s těčkovaným zakončením, a více aby se zobrazilo až v samotném příspěvku.


A ještě jeden problém. Když z hlavní stránky kliknu na novnku, tak ta se mi otevře v tom samém divu na hlavní stránce. To ale nechci. Chci aby se otevřela na normální podstránce. Jak toho docílit?
neregistrovaný
Profil *
Nikdo prosím neví jak:
1) omezit délku příspěvku u výpisu článků na hlavní stránce? Chci mít u výpisu článku a na hlavní stránce pouze text z novinky cca na jeden řádek s těčkovaným zakončením, a více aby se zobrazilo až v samotném příspěvku.

2) Jak docílit toho, když z hlavní stránky kliknu na novinku, aby se mi otevřela na normální podstránce a né v tom divu na hlavní straně?

Děkuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0