Autor Zpráva
richard9
Profil
Po šesti hodinách jsem se rozhodl se zeptat. Prosím neodkazujte mě nikam, prošel jsem toho už dost...

Vytvářím již několikátou šablonu na web a nyní poprvé potřebuji používat příspěvky.
Mám menu webu: Úvod - Služby - Novinky - Články - Fotogalerie - Spolupráce - Kontakt
Vše jsou to statické stránky, ovšem do Služeb a Novinek potřebuji vecpat příspěvky, které se budou pod sebe řadit.

Příspěvky se řadí do rubrik, to chápu. Ale nevím jak propojit v menu (Služby a Novinky) s příslušnou rubrikou.

(header.php)

<nav>
   <ul>
      <li><a href="/uvod">Úvod</a></li>
      <li><a href="/sluzby">Služby</a></li>
      <li><a href="/novinky">Novinky</a></li>
      <li><a href="/clanky">Články</a></li>
      <li><a href="/fotogalerie">Fotogalerie</a></li>      
      <li><a href="/spoluprace">Spolupráce</a></li>
      <li><a href="/kontakt">Kontakt</a></li>
   </ul>
</nav>


Ještě bych dodal, že nechci Plugin a že nemám Vzhled -> Menu v administraci. (Používám WordPress 3.8.1 s vlastní šablonou)

Budu rád, když se mi prozatím po kliknutí na Novinky vypíše příspěvek. Děkuji Vám.


Ještě doplním, že na stránku by se mělo vypsat třeba 10 příspěvků a pak by zde bylo listování. Rád bych využil single.php na vkládání do příspěvků datum zveřejnění a vlastně i název příspěvku. To vše potřebuji, ale jedno po druhém :)
jefitto44
Profil
Tak to nepôjde, musel by si mať kategóriu článkov, ktorá sa volá NOVINKY, potom ju môžeš vložiť do menu. Ak máš viacero kategórií, môžeš si založiť nejakú stránku, napr. "novinky" kde napíšeš, nech si človek vyberie kategóriu z menu. Následne pod túto položku hlavného menu povkladáš všetky kategórie (do dropdown menu), také niečo mám ja na svojej stránke, viz http://www.mego.6f.sk klikni si na blog
richard9
Profil
jefitto44:
Jasně že to jde. Dnes jde naprogramovat cokoliv, já se jen ptám jak.
jefitto44
Profil
Neviem totiž presne, čo chceš, nejako nechápem... som prepracovaný :P
Skús si nastaviť, aby ti na domácu stranu vypisovalo najnovšie články, následne tú domácu stranu premenuj na Novinky a problem solved, či?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0