Autor Zpráva
jefitto44
Profil
Mám tému, v ktorej je súbor s názvom index.php (a 15 iných súborov, napr. page.php, article.php, 404.php atď)

Chcem sa opýtať, či je možné z tejto index.php vyhodiť cyklus (have_posts) aj s nejakými classamii a urobiť si tak statickú úvodnú stránku presne podľa svojich predstáv (naostro v html). Zvládne to WordPress, alebo sa celkom zopsuje, pokazí a nebude nič fungovať?
Marschmallow
Profil
jefitto44:
Jestli jsem tě správně pochopil, tak chceš z dynamické PHP stránky udělat statickou HTML stránku.
Já používám třeba program HTTrack Wbsite Copier. Jako url tam potom zadáš http://example.com/index.php. Ano, s názvem toho souboru, jinak by se ti stáhl celý web. Taky musíš mít na webu správně povolený robots.txt
jefitto44
Profil
Nie, ja chcem, aby všetko- header, footer atď bolo na celom webe, aj na úvodnej stránke. Proste Len potrebujem, aby mi na úvodnú stránku nevkladalo posledné články, ani statickú stranu, ktorú som si vyrobil v redakčnom systéme... potrebujem tam narvať vlastný html kód namiesto výpisu článkov... takže dá sa to?


Z dynamicke stranky sa da staticka udelať tak, že si zobraziš zdrojovy kod, skopiruješ ho, pridaš k tomu externe subory (style.css a pod.) a hotovo... to ale nechcem

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0