Autor Zpráva
PepaH
Profil
Dobrý den,

na webu slaviafans.4fan.cz se mi vyskytl problém a to, že nelze přidat obrázky. Nevíte kde by mohl být problém?
Marschmallow
Profil
PepaH:
A nemohl by jsi nám alespoň napsat, zda-li to hlásí nějakou chybu a jakou? Při jakém nahrávání se to stává (ve webové prohlížeči...) ?
Davex
Profil
PepaH:
Nezpůsobuje to reklama vkládaná do stránek od hostingu? Už jsi tady se stejným dotazem druhý.
jefitto44
Profil
Možno áno... zobrazuje sa aj na stránke nahrávania médií. Každopádne platí to, čo som uviedol v odkaze, ktorý tu dal Davex
Davex
Profil
Nevím, co hlásí Wordpress za chybu, ale řešení chyby „Při nahrávání došlo k chybě. Zkuste to prosím později“ je na jejich webu podpory — Wordpress » Nahrávání obrázků blbne - Asi chyba javascriptu
jefitto44
Profil
Na endora tá chyba prebieha tak, že normálne ti ukazuje ten progress bar a keď sa naplní na 100%, tak
1. buď tam svieti nekonečne dlho slovo "Spracovávam"
2. alebo sa sidebar zmení na červenú a vypíše error

V obidvoch prípadoch však dôjde k nahratiu súboru na server
PepaH
Profil
Jak píše jefitto44, nahrávání dojde na 100% a pak se tam napíše error. V médiích ten obrázek sice mám, ale bohužel se mi nezobrazí, když jej chci přidat jako náhledový obrázek k článku
Davex
Profil
jefitto44, PepaH:
Takže tato změna v souboru wp-admin/async-upload.php nepomůže nebo jste to nezkoušeli?

header('Content-Type: text/plain; charset=' . get_option('blog_charset'));
jefitto44
Profil
Ja som neskúšal... každopádne mám niečo na WebSupporte, tam to loaduje normálne, tá istá verzia WP, takže chyba je na endore... Na Endore je btw viac tých chýb, ale čo už
Davex
Profil
jefitto44:
Běžný webhosting ti do každé stránky nevkládá reklamu, a proto to funguje. Nerozbíjí to nějaký konkrétní webhosting, ale problém nastane na každém webhostingu, který vkládá na stránky reklamu nebo nějaký jiný HTML kód. Stav nahrávání se totiž pravidelně zjišťuje JavaScriptem, který skončí špatně, když dostane víc dat nebo v jiném formátu než očekával (s reklamou na konci).

Toto je spíš chyba Wordpressu (resp. nastavení modulu plupload), že neposílá požadavky na webserver tak, aby tento měl šanci poznat, že tam reklamu nemá vkládat (například že chybí hlavička X-Requested-With: XMLHttpRequest).
Peregrin
Profil
Dobrý den,

navazuji na diskuzi stejným problémem. Při nahrávání obrázkového souboru vyskočí chyba, viz přiložený obrázek. Zkusil jsem podle návodu z minulosti opravit kód: "header('Content-Type: text/plain; charset=' . get_option('blog_charset'));"
Ovšem nepomohlo to, chyba se pořád opakuje. Mám webhosting u endory, využívám free variantu a problém zřejmě bude u Wordpressu. Ten mám nainstalovaný na verzi 3.9.1., čili aktuální. Chyba se objevuje od začátku instalace, ať už jsem si doinstaloval nějaký plugin, přeinstalovával jej, aktualizoval či odebral. Poradil byste prosím někdo? Máte podobné zkušenosti?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0