Autor Zpráva
Vingl
Profil
přemýšlím o tom zda se mám či nemám pouštět do tvorby vlastního red. systému. Šlo by o jednouduchý systém. Mám již nějakou představu co by měl umět, ale nevím zda není výhodnější použít již naprogramované RS.
Moje požadavky na RS:
veřejný web:
- přihlášení, odhlášení uživatelů
- dělení uživatelů dle oprávnění
- zobrazování článků
- členění článků do zón
- dělení zón na veřejné neveřejné
- přidávání článků
administrace webu:
- úprava oprávnění uživatelů
- dělení webu na sekce - přístupné od určitého levelu oprávnění
Postupně budu rozšiřovat.
Pokud máte nějaký návod jak vytvořit byť jen nějakou část dejte prosím odkaz budu rád za vše.
Díky.
Bubák
Profil
Vingl:
zda se mám či nemám pouštět do tvorby vlastního red. systému.
Bavilo by tě to? Máš s programováním nějaké zkušenosti?
Striktně vzato, je to ztráta času. Ale získáš při tom spoustu zkušeností, které můžeš později využít. Rozhodnout se musíš sám.
Zechy
Profil
Záleží co s nim budeš dál dělat, když tě to bude bavit vytvářet tak neni v ničem problém, případně pokud se v tomto oboru uchytíš, máš hned nějákou referenci pro budoucího zákazníka/zaměstnavatele. A v případě, že někomu budeš dělat web, bývá snažší mi vnutit vlastní RS, protože mu ho můžeš buď snadno upravit či ho dokážeš snadno integrovat.
Radek9
Profil
Vingl:
Vlastní systém se mi vždy vyplatil psát jen u velice komplexních projektů se specifickou funkčností, kde prostě existující systém nestačil. Ale i tam jsem vždy vycházel ze stejného jádra a pouze rozšiřoval funkčnost. Pokud jsi schopný napsat dostatečně dobré modulární jádro, jehož tvorba a použití pro tebe budou jednodušší než použití existujícího systému (Joomla!, Drupal, WordPress, …), potom s chutí do toho. ;-)
Vingl
Profil
Díky za inspirativní reakce.
Bubák:
Bavilo by tě to?

Určitě by mě to bavilo od září budu na SŠ studovat obor programování a IT, takže se mi nějaké vědomosti do začátků na SŠ budou hodit.

Máš s programováním nějaké zkušenosti?

No mé zkušenosti s programováním nejsou moc valné s PHP, HTML, MYSQL jsem začal asi před 1 a 1/2 rokem. A spíše zatím studuju a zkouším různé možnosti. Můj kamarád vytvořil RS Gorazd na něm mi jedou stránky http://www.bili-tygri.cz. Ale jinak moc velké zkušenosti nemám, mam zájem je získávat...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0