Autor Zpráva
sir_lamoid
Profil
Zdravím,

Potřeboval bych jednu věc ve Wordpressu.
Jde o to že zákazník potřebuje v každé rubrice mít kolem 5 článků připnuto jako vlastně tady ve fóru připnuté příspěvky. Jsou stále nahoře. Našel jsem http://wordpress.org/plugins/category-sticky-post/ ale to dovoluje jen jeden a standartní připínání dovoluje jen na hlavní stránku. Nemáte nějáký tip?
Nákres požadované stránky cca.
CZghost
Profil
sir_lamoid:
Menší obrázek by nebyl? Takového pidiobrázku prd poznáme. Ty nemáš skener, že to musíš fotit? Proč to nenakreslíš v nějakém obrázkovém editoru? Windows Malování úplně stačí :-)
sir_lamoid
Profil
Je to odkaz na větší obrázek :D ale jo ok... :D


CZghost
Profil
sir_lamoid:
Je to odkaz na větší obrázek :D ale jo ok... :D
No to mě taky napadlo, ale obrázek se nezdál klikatelný (obyčejně se nad odkazem objeví ručička), teď to vidím. No, čitelnost nic moc teda. Poznávám slova "kategorie", "hlavička", "zajímavosti", atd. V tomto případě by asi bylo lepší buď povolat grafologa nebo to nakreslit a napsat v Malování. Na Linuxech si můžeš nainstalovat zdarma GIMP, jednoduše přes rozhraní app storu (přes něj se stahují a instalují programy).



EDIT: Tak s křížkem po funuse :D zase :D

Zkoušel jsi hledat ještě dál? Určitě jsou nějaké další alternativy, jenom na webu WordPressu je takových pluginů hafo.
sir_lamoid
Profil
CZghost:
Okey děkuji za rady pro příště.. :D :D

Jo hledal jsem, ale nic.. vůbec nevím jak to nazvat nic jako pinned či sticky není... hodil jsem dotaz i na ofiko forko tak uvidím no.. :D

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0