Autor Zpráva
Jack
Profil *
Stáhnul jsem si Český WordPress, v administraci webu vytvořil databázi, do souboru wp-config-sample.php jsem zadal údaje o db, pro jistotu jsem nastavil práva do adresáře na 777, a dal nainstalovat....pak jsem vyplnil nějaký údaje o názvu blogu a emailu, dostal jsem loginy a jal se přihlásit, no ale to by se mi místo Administrace nesmělo objevil It doesn't look like you've installed WP yet. Try running install.php. takže jsem zase na začátku, proto se ptám neznáte někdo nějaký podrobný návod o instalaci tohoto RS? Pro mě za mě třeba na WZ, ale potřebuju přesný postup, hledal jsem všude, ale buď jsou to útržky nebo instalace nějaký přídavných modulů. thx
Acci
Profil
Jack
Na tohle by ti ani návod neporadil. Napiš adresu webu, něco s tím zkusím udělat.
Jinak žádný pořádný český návod na Wordpress neexistuje, ale už ho chci hodně dlouhou dobu napsat.
Šlaha
Profil
Jack
wp-config-sample.php nemá to být jenom wp-config.php? Ale nevím, jedu na Nucleus:CMS
mat
Profil
Jack

také mám pocit, že ten konfigurační soubor musíš po instalaci přejmenovat na wp-config.php
Acci
Profil
Šlaha
Pokud se dostal až k instalaci a WP mu poslal přihlašovací údaje, spojení s databází už muselo být před tím navázáno.
mat
Profil
máš to tady, hned nahoře: http://wordpress.org/docs/faq/#wp-config
Jack
Profil *
Tak fakt už nevim, zkoušil jsem předešlé řešení to s tím přejmenováním a nic. (btw neumim anglicky :-( ) Takže když se ozve dobrovolník co by mi s tím helpnul, rád mu pošlu loginy. Jinak ta adresa je tady.
Acci
Profil
Jack
Já se hlásím, já ;)
Jack
Profil *
Acci
Poslal jsem ti to na email ;-) thx
Richi
Profil
No osobně si myslím že omezená databáze na wz.cz ti na wordpress nebude stačit i když to třeba nainstaluješ, jestli ti přijde pak si něco číst 10 lidí za hodinu tak máš smůlu :-) resp. oni ...
JOFO
Profil
mne vyhodilo to iste, ale ked stlacim na odkaz install.php normalne to pokracuje dalej...
eagle
Profil *
Blbost, testově jsem rozchodil WP na webzdarma hned na poprvé. Najdi si na netu český návod k instalaci. Psát slova do googla umí snad každý a nemusím to dělat za tebe, že?

A pamatuj na to, že soubor wp-config-sample.php musíš opravdu přejmenovat na wp-config.php ještě před tím, než ho nahraješ na server. Taky bude dobrý, když si na webzdarma změníš zobrazování reklamy jen na úvodní stránku.
Stejně si myslím, že návod je k ničemu. Kromě nastavení wp-config.php totiž nemusíš udělat vůbec nic! Wordpress je naprosto primitivní.
;o)
Acci
Profil
A pamatuj na to, že soubor wp-config-sample.php musíš opravdu přejmenovat na wp-config.php ještě před tím, než ho nahraješ na server.
Blbost, při instalaci se přejmenuje sám, stačí nastavit práva pro zápis do složky, kde je WordPress nakopírován.
eagle
Profil *
Acci:

Vzhledem k tomu, že na začátku píše, že instaluje na webzdarma, tak bych si tím chmodem nebyl tak jistej. :o)
Ossis
Profil
Můžu se zeptat, jak se vám povedlo ten problém vyřešit?

// Mám ten samý.

// Tak jsem to už vyřešil, a sám.
CitriX
Profil
>> eagle : jj máš recht.....wordpress je podle mně maximálně blbuvzdornej,a pokud někdo nezvládá instalaci tak je fakt marný...
Ossis
Profil
CitriX No tak problem byl v tom, ze pri instalaci doslo k vynechani nekolika radku v tabulce...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0