Autor Zpráva
Sobky
Profil
Dorbý deň!
Chcel by som sa spýtať ako premenovať url nejakej stránky. Viem že sa to dá vo wordpress priamo, ale ked mám viac takých istých stránok, tak to ukazuje ./hlasovanie, ./hlasovanie-2.... A ja chcem vedieť ako dať tú 2 preč aby to vyzeralo ako to prvé. Dá sa to niekde v súboroch wp-...??
Mike8748
Profil
Sobky:
pokud by mělo více než jedna stránka stejnout adresu /hlasovanie, podle čeho myslíš že wordpress potom pozná kterou stránku má otevřít/zobrazit?
Sobky
Profil
keď nazvem jednu stránku hlasovanie tak je url bude ./hlasovanie, ale keď vytvorím zase stránku hlasovanie tak jej url bude ./hlasovanie-1
A ja chcem aby sa mi ta druhá premenovala na to prvé url. Podľa mňa si to wordpress nekde ukladá ale neviem kde :D
Mike8748
Profil
Sobky:
a proč chceš znova vytvářet stránku hlasování? nestačí použít odkaz na tu stávající kterou už máš vytvořenou?

ano, pokud už existuje stránka s url /hlasovanie tak wordpress to pozná (přecijen ví jaký stránky si vytvořil, seznam stránek tam je) a ten název upraví právě přidáním čísla.

radši zkus trošku více popsat o co se pokoušíš. já pořád nechápu smysl opakovaného vytváření stránek se stejnou adresou (navíc když sám píšeš že chceš přesměrování na tu první vytvořenou)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0