Autor Zpráva
Tom2164
Profil *
Zdravím,

chtěl bych udělat jednoduchý web (non-profit), který by měl fungovat na jednoduché bázi.

Uživatel se zaregistruje, vyplní jednoduchý formulář (5-10 položek) jedna z nich bude například pohlaví. Po přihlášení potom potřebuji na HP pouze filtr, který bude filtrovat podle položek v registraci. Takze například pouze všechny muže. Projekt má být pouze dočasný a pouze ulehčit danou situaci, takže hledám nejlepší free řešení. Díky za všechny rady. Nějaké základy ohledně PHP/HTML mám.

Tom
rovi
Profil
Tabulka uživatelů v mysql + html formuláře + php skripty na zpracování a samotné filtrování pomocí výběru z databáze. V podstatě sis odpověděl sám.

Dotaz by pak vypadal nejak takhle
$sql = "SELECT * FROM uzivateleseznamky WHERE pohlavi = $zadanepohlavi";


// kolegové z fóra dotaz formulují konkrétněji samotné sql dotazy nepoužívám už dlouho ;)
Tom2164
Profil *
Díky, jako určitě bych to asi dokázal sám napsat lépe, ale říkal jsem si, jestli by to nevyřešil nějaký plugin za mě..

Nasel jsem ted buddypress, ktery by mel vsechno zvladnou a i mnoho vice, tak ho asi zkusim


Tedy ne sám napsat lépe... ale sám napsat, aby to fungovalo, ale nebude to moc ideální
rovi
Profil
Tak ať slouží. Pro dočasné řešení mi přijde docela zbytečné používat wp. Obzvlášť pokud budete následně chtít migrovat databázi...
Osobně mi přijde db wordpressu jako nepěknej bengál.
Tom2164
Profil *
Ok, že bych to zkusil napsat sám a zavzpominal an svoje zaklady PHP, no zkusim to.. Kdyz to nedam do konce vikendu, pujdu na WP
Marschmallow
Profil
Tom2164:
Musím souhlasit s rovi - Wordpress je docela obsáhlá instalace (+databáze) na to, aby to mělo umět takto "jednoduché" braní a zpracování dat z MySQL.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0