Autor Zpráva
PavelF
Profil
Dobrý den,
chci se zeptat, zda jste někdo řešil toto s Joomlou.
Mám vytvořenou položku menu, která mi zobrazuje pouze jeden jediný článek. Problém je v tom, že se mi tam zobrazuje i titulek s názvem články a nevím jak ho skrýt a pod tím je normálně Název.


Viz. printscreen.

Budu moc rád za každou radu
Marschmallow
Profil
PavelF:
Joomla 3 i Joomla 2.5:
Administrace > Obsah > Správce článků > Otevřít daný článek > Založka Možnosti (Joomla 3), Pravý panel (Joomla 2.5) > Zobrazit titulek > Zde nastavit (Použít globální, Zobrazit, Skrýt)


Tady je screen: foto.mujskript.cz/1414408319.png
PavelF
Profil
Marschmallow:
díky za screen, ale to mi zmizel název článku, já bych chtěl, aby mi zmizel ten text Články a titulek aby zůstal.

díky
Marschmallow
Profil
PavelF:
Text "Články" je obsahem jednoho z těch článků? Nebo je to nadpis kategorie? Nebo je to položka menu?
PavelF
Profil
Já mám vytvořený článek, do kterého mám přes PhocaGallery button vloženou fotogalerii.
Pak mám vytvořenou stejnojmennou položku v main menu, kde mám vybráno jeden článek a tam mám vybraný ten článek s fotogalerí.
Na tuto stránku pak odkazuji z galerie...

díky za pomoc
Marschmallow
Profil
PavelF:
Ten text "Články", co vidím na Tvém screenu přeškrtnutý je názvem čeho? V čem je uložený (kategorie, položka menu, článek...)?
PavelF
Profil
Marschmallow:
Právě že ničeho.....nikam jsem žádný text "články" nepsal...vůbec nevím co s tím.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0