Autor Zpráva
smisek05
Profil
Zdravím,
z neznámého důvodu jsem místo vytváření vlastního CMS použil WordPress (přece nebudu vynalézat kolo), ale jsem v koncích.
Jedná se o jednoduchý web cca. 5 - 10 stránek. Vytvoření vlastní šablony a zprovoznění je "relativně" v pohodě. Ale!
Některé stránky obsahují pouze "content" a nic víc (potud v pohodě) a v některých chci mít v pravo další sloupec s "doplňkovým" infem, které může, ale nemusí být stejné pro vícero stránek.
Normálně bych si do tabulky stránek přidal sloupec "doplněk" a podle hodnoty načítal případný doplněk, jenže jak na to ve WP.
Sic jsem hledal, ale nenašel, možná tomu věnoval málo času ...
Za případné rady nebo alespoň "nakopnutí" správným směrem budu vděčný.
Mája
Profil
Nevím, jestli jsem otázku pochopila správně, ale možná myslíš pluginy "Dynamic Widgets", tedy to, že se ti určitý widget, třeba text, nebo menu ukáže jen na určité zvolené stránce.

Jestli ano, tak můžeš vyzkoušet tento
https://wordpress.org/plugins/wp-dynamic-sidebar/
jefitto44
Profil
Však normálne na to použi sidebar
get_sidebar() a už si to poumiestňuj ako chceš... môžeš si vytvoriť iks sidebarov, do functions.php ich musíš incializovať a potom si na každej podstránke môžeš použiť ten ktorý chceš
smisek05
Profil
Díky za rady :-)
Jen pro upřesnění ... uživatel pro kterého se prezentace tvoří umí opravit auto zavolat si z telefonu vyzvednout e-mail a vrchol jeho umění je ve wordu napsat dopis, proto to musí být strááášně jednoduchý. Já to chci udělat a už nikdy na to nesáhnout (až to bude hotový změním si mail i telefon :-D)
Takže by to mělo fungovat takto:
stránka A -> obsah A
stránka B -> obsah B + doplněk 1
stránka C -> obsah C + doplněk 2
stránka D -> obsah D + doplněk 1
stránka E -> obsah E
... atd ...
nebo jakákoliv myslitelná nebo nemyslitelná kombinace.
s tím, že nevím kolik bude výsledných stránek - doplňků a pro uživatele to musí být co jednodušší.
Takže žádné HTML a hrabat do .php to už vůbec .... Nevím jestli toho nechci moc, ale nějak by to jít mělo, doufám. Navíc do WordPressu koukám teprve pár hodin ;-)
jefitto44
Profil
jj, ešte by som asi mal naznačiť, že by bolo najlepšie to robiť cez widgety...

Takto
Urobíš si tri šablóny stránok napr. page-1.php, page-2.php, page-3.php
Tieto stránky si vytovríš aj admine, pričom môžu mať ľubovoľný názov a nastavíš im slug na 1 ,2 a 3
A potom do tých šablon (page-1.php atĎ) si povkladáš dané widgety, ktoré si najprv inicializuješ vo functions.php

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0