Autor Zpráva
[Ondra]
Profil *
Zdravím!
Na stráance http://e-a-k.cz/ jsem měl nakonfigurovaný sidebar. Po aktualizaci šablony zmizel. Zkoušel jsem kontrolovat widegety a stránku page.php, nicj sem ale nenašel. Nevíte, kde by mohla být chyba?
Děkuju. :)
Tomáš123
Profil
[Ondra]:
Nenastala pri aktualizácii zmena názvov tried alebo identifikátorov prvkov? Skúšali ste vrátiť pôvodnú šablónu a skontrolovať, či všetko funguje ako má?
jefitto44
Profil
Vyskúšal sa pozrieť, či v tých súboroch (page.php, single.php, archive.php a všade, kde si ten sidebar mal), je niečo ako
get_sidebar();

a zároveň pozri do functions.php či tam je inicializácia toho sidebaru... ak nie, tak preto zmizol... možno zmizol len jeho obsah a bude ho treba znova nahrať cez admin->vzhľad->widgety
[Ondra]
Profil *
@Tomáš: Ano, něco se změnilo, upravoval jsem footer a ten byl popsaný trošku jinak. K šabloně se ale vátit nemůžu, došlo k přesunu na jiný hositng a všimnul jsem si až po změně a smazání.
@Jefito: v page.php jsem to kontroloval, tam se nic nezměnilo. Zkusím i ty ostatní, ale nevím, jak moc se vyznám, nejsem odborník...
jefitto44
Profil
Tak skontroluj v prvom rade cez menu... ak tému robil nejaký fušer, tak pri každej aktualizácií ti ho vyhodí...
Bubák
Profil
Sidebar se načítá, ale má fixní pozici right: -251px; takže není vidět.
[Ondra]
Profil *
@Bubák: Pravda, v CSS jsem to našel a opravil na kladnou hodnotu, ale nic se nezměnilo...
jefitto44
Profil
v style.css na riadku asi 847 nájdi tieto veci:
#sidebar .close-sidebar, #sidebar .sidebar-nav
A hodnotu display:none vymaž, resp. prepíš na display:block;
[Ondra]
Profil *
jefitto44:
v style.css na riadku asi 847 nájdi tieto veci:
>
#sidebar .close-sidebar, #sidebar .sidebar-nav
>
A hodnotu display:none vymaž, resp. prepíš na display:block;
Výborně, moc děkuju, problém vyřešen. : )

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0