Autor Zpráva
tomjurd
Profil
Dobrý den prošel jsem několik fór ale nikde jsem nic nenašel, aby mi to pomohlo.
Mám svůj výukový portal moodle na této adrese t4c.webs.pm jenže od dnešního rána se mi ukazuje tato chybová hláška, kterou asi znáte Webová stránka obsahuje smyčku pro přesměrování
nevím co mám dělat aby web fungoval, včera ještě normálně jel. Zkoušel jsem různé prohlížeče, ale chyba je stále stejná.
Děkuji za radu.

Moderátor Davex: Titulek „Chyba v přesměrování“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Marschmallow
Profil
tomjurd:
Podívej se do konfiguračního souboru na FTP, moodle má totiž někdy problémy se subdoménami (vlastní zkušenost). Pokud tam máš adresu jinou, než tu, kterou zadáváš do adresního řádku, je chyba tam.

Pokud jsem totiž měl nejdříve složku www/domains/example.com/moodle a zobrazil ji přes example.com/moodle, vše fungovalo a přes tuto adresu jsem také samotný moodle instaloval. Poté jsem moodle přesunul do složky www/domains/moodle.example.com - takže na subdoménu. Když jsem potom přišel na stránku moodle.example.com, vznikla smyčka. Stačilo upravit konfigurační soubor a vše mi fungovalo.

Musí se tam upravit celá adresa s doménou a pak interní cesta na disku serveru.
tomjurd
Profil
Marschmallow:
S adresářem jsem nic nedělal zkoušel jsem se podívat do konfiguračního souboru, ale žádná změna. Stále se ukazuje stejná chyba.
Celý moodle mám v kořenovém adresáři.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0