Autor Zpráva
fifa
Dobrý den,Založil jsem si fórum miniBB který jsem nainstaloval na hosting propojil s mysql databází a na konci my to napsalo že gratuluje ale jde my jen administrátorské prostředí když dám adresu fora tak to napíše něco takového:
Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "index_body.html" (looked into: ./styles/prosilver/theme).' in /home/u544413285/public_html/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:202 Stack trace: #0 /home/u544413285/public_html/forum/phpbb/template/twig/loader.php(106): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('index_body.html') #1 /home/u544413285/public_html/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(138): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('index_body.html') #2 /home/u544413285/public_html/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Environment.php(265): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('index_body.html') #3 /home/u544413285/public_html/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Environment.php(312): Twig_Environment->getTemplateClass('index_body.html', NULL) #4 /home/u544413285/public_html/forum/phpbb/template/twig/environment.php(151): Twig_Environment->loadTemplate('index_body.html', NULL) #5 /home/u544413285/public_html/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Environment.ph in /home/u544413285/public_html/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 202 
Nevíte co by s tím mohlo být? Za případné odpovědi předem děkuji
Davex
Ty chyby jsou od phpBB, takže jsi asi před instalací miniBB prostor na webu nedostatečně promazal.
fifa
Takže reinstalovat celé phpBB?

Ale místa tam mám ještě 5gb
Davex
To tam chceš obě fóra? MiniBB i phpBB? Pokud ano, tak je musíš nainstalovat do různých podadresářů, aby se navzájem nepletly.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.