Autor Zpráva
NavstevnikPetr
Profil *
Dobrý den!
Jsem uživatel WP již delší dobu a vyvstal mi problém:
Máme centrální web s WP (web.eu) a přidávají se nám weby kolegů a blogy (blog1.web.eu, blog2.web.eu,...) a já bych potřeboval, aby zaregistrovaní uživatelé mohli s jedním přihlášením přistupovat do všech těchto webů. O funkce mi ani tak nejde, ty si nastaví každý správce WP sám (redaktory-moderátory, apod.) Snažil jsem se něco najít na Googlu, ale moc úspěchu jsem neměl. Poradíte mi nějaký plugin nebo postup? (Znám základy HTML a CSS, o PHP nic nevím.)
Moc vám děkuju!
smitka
Profil
A to každý blog zakládáte znova, nebo používáte Wordpress Multisite? Pokud je kořenová doména všude stejná, tak by Multisite mělo takto fungovat dobře - uživatelé se přihlásí do "hlavního" webu a zde si pak mohou vybrat, jaký web budou spravovat.


Případně existují pluginy pro přihlašování přes různé externí služby https://wordpress.org/plugins/tags/sso

Umí to i oblíbený jetpack, který umožňuje autentifikaci pomocí účtu na wordpress.com.
NavstevnikPetr
Profil *
Dobrý den!
Ano, doteď jsme kopírovali- když tak ale koukám na multisite, bude to asi nejrozumnější řešení. :)
De facto jsem chtěl vytvořit něco jako central login- pro WP a fóra, to teď ale asi pořeším pluginem. Zkusím to všechno sestavit a dám vědět. :)
NavstevnikPetr
Profil *
Tak jsem si aktivoval multisite a po prvotním nadšení jsem spíše zklamaný- musím manuálně natahovat pluginy a šablony, z nichž mi spousta nefunguje, a můj hosting v tomto není nejpřátelštější. Myslím, že by bylo jednodušší, kdybychom zřídili centrální přihlašování...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0