Autor Zpráva
czudy
Profil
Dobrý den, mám dotaz.

Když přidám něco do pluginu woocommerce například klasický textový odkaz do souboru archive-product.php, nezobrazuje se diakritika, nevím kam vložit meta tagy pro správné kódování, jinak mi samozřejmě diakritika na webu normálně funguje, problém je jenom v tomto pluginu. pokud by někdo věděl, byl bych rád za radu :-) děkuji
jefitto44
Profil
Asi používaš font, ktorý kódovanie českých/slovenských znakov nepodporuje... Aký je to font?
czudy
Profil
Fontem to není, změnil jsem všude font na "verdana" a furt nic, podle mě se nějakým způsobem asi rozhodí nastavení charset, ale vůbec nevím jak je to možné, protože charset je nastaven v hlavičce, která by měla být stejná ikdyž běží stránka pluginu
Bubák
Profil
czudy:
přidám něco do pluginu woocommerce například klasický textový odkaz do souboru archive-product.php
A to děláš jak? Pokud plugin upravuješ, třeba do něj něco přidáváš, tak ho musíš uložit ve stejném kódování, jako má tvůj web.
Pokud je to UTF-8, pak musíš soubor uložit v UTF- bez BOM.
czudy
Profil
Je možný, že sem tak pitomej, že sem si tohle vůbec neuvědomil a chybu už asi dva dny hledám furt někde jinde, přitom jsem tento problém už někdy řešil :D to je vážně už pracovní degradace a deformace. díky za nakopnutí
jefitto44
Profil
A aj nám prezradíš, ako si to vyriešil, že by prípadne mohol človek ako ja, ktorý bude v blízkej dobe robiť woo commerce eshop, vyriešiť problém ako máš ty a nemusel kvôli tomu zakladať nové vlákno ? ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0