Autor Zpráva
Vilak
Profil
zdravím, dal jsem si na svůj web CKEditor a nevím, jak udělat, aby byl funkční.
pluginy tam mám jaké chcu a také CKEditor normálně otevřu a můžu do něj psat a odeslat to. Jen nevím, kam to mám odeslat (jaká adresa), kam sa to ukládá, jak vypsat dané texty (které už byly někdy odeslané) apod. Mohli byste mi, prosím, někdo poradit a nebo poslat stránku, kde by byl návod pro začátečníka? Bohužel nemám moc dobrou angličtinu, takže mi anglický web moc nepomůže.. :/
Radek9
Profil
Vilak:
O to už se musí starat nějaký serverový script (PHP, ASP.NET apod.). CKEditor je v principu jen vylepšená textarea. Pokud chceš začít např. s PHP, můžeš se mrknout na učebnici, která vzniká tady na diskusi.
Vilak
Profil
s PHP něco umím... takže jen jeslti to dobře chápu... ono to funguje jako klasická textarea? takže když si ten text uložím třeba do $text a to uložím do SQL databáze, tak si to budu zase moct vyvolat klasickým příkazem?
Já se jen ptám, protože jsem si myslel, že se to celé ukládá nějak v tom CKEditoru...
Radek9
Profil
Vilak:
takže když si ten text uložím třeba do $text
Pokud myslíš z $_POST, tak ano.

Prakticky to prostě funguje tak, že CKEditor skryje tu danou textareu a před odesláním formuláře do ní nacpe svůj obsah. Server tedy vlastně vůbec nic nepozná.
Vilak
Profil
jasné, díky moc! ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0