Autor Zpráva
návštěvník
Profil *
Zdravím.
S Joomlou nemám ještě zkušenosti a přehled, ale chci se zeptat jestli na Joomla RS (CMS?) existuje nějaká knihovna zdarma která by umožnila rozjet komunitní server ale aby v tom byla i klasická inzerátová seznamka.

Moje představa je taková že by uživatelé měli mít možnost vkládat fotky (třeba i zakládat alba), mohli by si vytvářet blogy (blog alias "článek pod kterým je možné vést komentáře, hodnotit komentáře apod."). Ideální by bylo kdyby i fotky mohli existovat v různých okruzích.

Dále by tam měla být ta inzerátová seznamka s rozdělením na kategorie a věk pokud možno.

A hlavně okruhy, které by spojovaly lidi se stejným zájmem (např. Sport, Tanec, apod.).

Nebo jak takovou věc složit dohromady pokud by na to bylo třeba více knihoven.
aDAm
Profil
Přímo na joomla webu najdeš co chceš: http://extensions.joomla.org/
návštěvník
Profil *
Nevíš náhodou jak povolit to video nebo proč mi to nejede?
https://www.siteground.com/tutorials/joomla-video/guided-tour.htm
má tam být tutorial jak používat Joomlu
Marschmallow
Profil
návštěvník:
Mně to přehrát jde, zkus to přímo na Vimeo.
návštěvník
Profil *
Už jsem to rozjel. Měl jsem vypnutý flash a nemohl jsem přijít jak to zapnout.

Spustil jsem si to 3 měsiční demo a podle videa má jí kliknout na to Extensions v zóně administrace a má se vám otevřít takové okno kde můžete procházet rozšíření ale mě to píše že se nelze připojit k serveru. Jdou v tom demu online nainstalovat rozšíření nebo to je bez rozšíření?

Potřeboval bych poradit je tam tolik rozšíření a nevím co z toho bych měl vybrat. Mám vybráno:
Home > Clients & Communities > Communities
(neplacené)
Ale je jich tam hodně a já je neznám tak máte s něčím zkušenost? Chtěl bych tam hlavně ty okruhy. Tedy abych mohl vložit vlastní okruhy (zájmy nebo to co tě má spojovat s lidmi stejného "vyznání") a tím pádem by si měl přijít do kontaktu jen s lidma ve stejném okruhu.

Taky jsem se díval na kategorii Living: Dating & Relationship a tam jsem našel jedinou placenou seznamku Love Factory což asi není to pravé dávat 120 euro za něco o čem nevím jestli bude fungovat a jestli tam budou chodit lidi... Takže seznamka asi ne, ale něco jako inzeráty s psaným textem bez nutnosti vložit fotografii? Stačilo by kdyby vedle inzerátu byla ikona uživatele (avatar či profilová fotka).
návštěvník
Profil *
Co je lepší nainstalovat to přímo na webový prostor a odtamtud nainstalovat všechny rozšíření nebo si to vše nainstalovat a nakonfigurovat na localhost a pak to zkopírovat?
Keeehi
Profil
návštěvník:
Když to uděláš na hostingu, budeš mít méně práce s přesunem databáze. U souborů je to asi jedno. Pokud to chceš dělat lokálně, tak tvoje prostředí by mělo či nejvíce odpovídat tomu produkčnímu.
návštěvník
Profil *
Jo, ale nejdříve musím zjistit co tam nainstaluju. Jsem myslel že tam dám Community Builder to je zadarmo, ale blogy i fotky jsou placene a nepřišel jsem jak zapnout registrační formulář. Tak jsem to vymazal a zkusím CjBlog, ale tam taky nejsou fotky ani inzerce (seznamka). Tak nevím jestli to pak půjde skloubit s nějakými dašlími pluginami.

Taky jsem zjistil že to Community Builder zabíralo přes 5000 souborů a to tam nebyly ty další pluginy. Ale hosting co chci nabízí jen 15000 souborů (5GB volného prostoru) tak to by asi brzo nebylo dost možné nahrávat soubory..


Jo a stěnu bych tam chtěl. Vlastně by stačilo kdyby fotky šly nahrávat na profily a pak posílat na stěnu a do blogu (článku). Jenže najít ty správné rozšíření aby to spolu dobře chodilo...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0