Autor Zpráva
furer
Profil *
Zdravim všicky,
jaký free CMS znáte, který by pocle Vás byl co nejvíce SEO friendly, samozřejmostí je podpora pěkných URL, metadata, titly, alty...
Nechci, aby to bylo zahuštěné javascriptem a formátovacími prvky, ale jednoduchý, přehledný kód, využívající CSS a správnou sémantiku (h1,...)
Tento CMS byl měl být více než jen systémem pro Blog a měl by podporovat rozbalovací menu a taky český jazyk. Obrázek o jeho funkcionalitě si můžete udělat tak, že si představíte web dobře popisující a představující nějaké produkty či služby, které se dají řadit do jednotlivých kategorií a podkategorií.

předem Díky všem
Martin Kuželka
Profil
Co třeba LucidCMS? Běží na něm např. Dobrý web, nebo H1.
furer
Profil *
no to by bylo supr mít takový cms, kdyby se to přizpůsobilo, úplně by vyhovoval, díky

jak náročné by asi bylo to předělat to tak, jak to má Dobrý Web?
dalo by se předpokládat, že by člověk s dobrou znalostí HTML a CSS (to jako já ;-) a žádnou znalostí JS a PHP, dokázal, po tom, co by mu někdo vysvětlil co a jak, vytvářet a personalisovat takové weby sám?

(třeba ty vyskakovací menu, nebo rozchodit 3 sloupcový layout apod. - jak říkám CSS umím docela dobře, ale nevím jak těžké je nastavit ten systém, aby dané stránky formátoval daným způsobem a vkládal do nich daný kód, nemám s tím zkušenost )
Acci
Profil
Jak vypadá lucidcms v provozu se můžeš podívat na http://demo.opensourcecms.com/lucidcms/index.php?command=login
LucidCMS má celkem dobré šablony

Username- admin
Password- demo
David Špinar
Profil *
Dobrý den, pokud vím (a myslím, že to vím velmi přesně), Dobrý web na LucidCMS neběží. Běží na vlastním redakčním systému Internet Infa. H1.cz ale na LucidCMS skutečně běží.
Daniel Veselý
Profil *
Znáte někdo CMS Joomla! Info na www.joomla.org, skvělý open source redakční systém zdarma, přehledná a graficky velmi povedená administraci i celý systém, k dispozici spousty zásuvných modulů a funkcní - rovněž zdarma - včetně komplexního systému pro internetový obchod VirtueMart v češtině! Hosting připravený pro provoz tohoto systému najdete na www.webhosting51.cz, technická podpora zahrnuje i podporu pro CMS Joomla! a technická podpora Vám na přání redakční systém na hosting zdarma nainstaluje a pomůže s konfigurací.
David Špinar
Profil *
Na první pohled je Joomla možná trochu přiohnuté MamboCMS.
SuE
Profil
zkus se podívat i na websitebaker

mám na něm webík o hellgate:london a bylo to docela přítulné i pro php lamu :-)
jozob
Profil
David Špinar

"What is Joomla?

Joomla! is a Content Management System (CMS) created by the same award-winning team that brought the Mambo CMS to its current state of stardom."


Viac info na www.joomla.com
radimh
Profil
Mám vlastní CMS systém s názvem Marion CMS. Generuje SEO URL, hlavičky, klíčová slova. Není běžně volně k dispozici, ale dávám jej zdarma každému, kdo má nějaký zajímavý projekt. Pokud máte někdo zájem, napište mi na blog(zavináč)brouzdej.cz.
tonyk
Profil
Joomla a Mambo je funkčně zatím téměř to samé. Problém tohoto CMS je, že standardní instalace není moc SEO friendly. Upravit Mambo do "přátelštější" podoby se dá, ale znamená to docela hodně práce a také určitá funkční omezení.
Fondil
Profil *
jaký říká tonyk.
kdžy joomlu nainstaluješ jsou tam škaredý adresy a nic moc pro SEO. Sice to má ty výhody co říkal pan Veselý, ale toto téma je přeci od toho aby tu byl nějaký CMS s pěknými adresami.
Str4wberry
Profil
Ptám se Fondila:
Vážně si myslíš, že má cenu reagovat na takto stará témata? :–)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0