Autor Zpráva
Martin Krejčí
Profil
Zdravím, nad založením e-shopu přemýšlím již delší dobu, nicméně, mé znalosti v tomhle ohledu nejsou nijak velké, a tak mě napadlo, že si najdu nějakého zprostředkovatele. Ovšem při každém hledání jsem dostal na výběr z tolika služeb, že jsem opravdu nevěděl z čeho brát. Všechny ty Oxyshopy, eshopy-rychle, shoptety, shopsysy no a tak dále. Prostě po chvíli jsem se v tom totálně ztratil. Tak prosím o jakoukoliv radu, koho se vyvarovat, nebo na koho se jde spolehnout.
Předem děkuji
sitole
Profil
Dobrý den, nevím zda umíte programovat a proto zde napíši pouze řešení bez potřeb programování.
Musíme eshopy dělit na dvě kategorie.

1) Mít soubory uložené na vlastním serveru a mít přehled o večškerém ději.
- Existují krásné moduly pro WordPress
- Také například pro Joomla
- Služeb na vlastní server se dá najít spousta (případně naprogramovat)

2) Mít eshop hostovaný u jiné firmy a pouze se přihlašovat
- Například Webnode tuto funkci zdarma poskytuje.
- Zde jsem našel stránku s nejznámějšími CMS eshopy.
aDAm
Profil
tak zrovna první dva jmenované OS bych zrovna nedoporučoval, to raději něco co je jako eshop stavěno od základů jako presta, magento apod.
nightfish
Profil
Asociace pro elektronickou komerci (APEK) vydala "Studii e-shopových řešení 2015" - volně ke stažení na http://www.apek.cz/studie-a-pruzkumy/studie-e-shopovych-reseni-2015/
Musilda
Profil
nightfish:
U opensource je za mínus považována absence hostingu? A jako plus, že je zdarma? To je trochu protimluv, když hosting je placená služba. Tedy většinou.
robbie
Profil *
Zdravim a chtel bych se optat, zda u Prestashopu jsou takové moduly jako platebni modul, menu moduly nebo galerie obrazku zdarma?
Omlouvám se pokud jsem to nazval spatně, ale co kolem toho čtu, tak je to v podstatě CMS a u např Joomly ve srovnánní se za určité moduly platí.
Tak bych tento eshop nerad nainstaloval, zaplatil si hosting a pak zjistil, že někde budu platit nehorazné častky za dokupování jednotlivých modulů.
Děkuji za pomoc, jak říkám, omlouvám se, pokud se vyjadřuji nepřesně, nemám s tímto jeste zádnou zkušenost.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0