Autor Zpráva
pharaon.jh
Profil
chtěl bych se zeptat zkušených, jaký redakční systém používáte pro e-shop, v nabídce u mýho provozovatele mám na výběr tyto systémy, na kterých by se dal provozovat e-shop:

PretaShop
Joomla!
WordPress
Drupal

nevím který z těchto systémů by vyhovoval, na tom systému by byly položky pouze pro členy klubu jako vybavení, a možná pak ještě udělám další složku, a tam bude ten samý systém pro veřejnost, nebo to udělám pod jednou doménou 3. řádu, se skrytým obsahem, který bude pod heslem
Taps
Profil
pharaon.jh:
Jednoznačně bych doporučil PrestaShop. Myslím, že z tvé nabídky je to jediný redakční systém, kerý je přímo určen pro e-shopy. V ostatních redakčních systémech by jsi musel pro e-shop využít nějaké pluginy či moduly
pharaon.jh
Profil
podle dema, který mají na svým webu, si myslím že by byl vhodný, dá se tam taky přihlašovat, to já potřebuju, takže du to nainstalovat, díky za radu


nastal mi problém u instalace, založil jsem si doménu 3. řádu, do tý složky jsem dal vše co mi stáhlo z pretashopu, dal jsem tu stránku, naskočilo mi instalační okno, s výběrem jazyka, pak jsem dal další a dál mě to nepustilo

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0