Autor Zpráva
Pavel Krátký
Profil *
Ahoj, mýlím se nebo mám vinit mého webhostéra? Níže kopíruji posledních pár řádků, které se mi zobrazují na webu, když odešlu přihlašovací formulář a chci se dostat na nástěnku. Já jsem žádné změny v kódu nedělal a poslední přihlášení před několika měsíci proběhlo ok, vše fungovalo.

Není to porvé, co musím na tomto webhostingu řešit, uvítám jakýkoliv postřeh.

Díky

ctrl+c ctrl+v níže:



WordPress novinky

Nahrávam…

Tento widget vyžaduje JavaScript.

Vďaka, že tvoríte pomocou WordPress.

Verzia 4.1.7

Platnosť relácie vypršala.

Prihláste sa prosím znovu. Prihlasovacia stránka sa otvorí v novom okne. Po prihlásení ju môžete zatvoriť a vrátiť sa na túto stránku.


Omluva: abych se lépe vyjádřil, prostě to nefunguje :) Koukám na nějaké fragmenty čehosi, co by ve skutečnosti mělo být "normální WP nástěnkou"...
Alphard
Profil
Pavel Krátký:
Jestli máte klasický hosting a sám si tam provozujete WordPress, tak za to hosting podle mě nemůže.

JavaScript je otázkou klienta (prohlížeče), určitě ne serveru.
Vypršení relace nevím, co přesně je. Nějaká doba přihlášení? Zkusil bych smazat cookies a přihlásit se znovu.
Pavel Krátký
Profil *
Alphard:
Ok, díky, vyzkouším. Viděl jsem to už ve dvou prohlížečích, tady mám starý stroj a na něm Win XP a Firefox 40.02 (a neumím sem zaboha dostat něco novějšího, veškeré instalace Chrome, Opery etc.. na něčem spadnou), ovšem u klienta jsem to měl otevřené v novém Chrome.. a jak píšu, je to klasická chyba typu "funguje to, funguje to, funguje a pak .... nešahá se na to .... nefunguje". Webhostér už mi přidělal pár bezesných nocí některými zásahy, například zde:
CSRF Token
a hlavně mlčí (nereaguje na emaily) a tak si myslím, že mám důvod být trochu paranoidní. Nic, díky, jdu laborovat...

JavaScript je otázkou klienta (prohlížeče), určitě ne serveru.
No ona ta hláška tam souvisí s nějakým widgetem, asi. Já jsem si s WP tak trochu hrál, v rámci touhy se s ním naučit a lezl jsem i do "core" adresářů, jako je wp-includes a tak se trochu bojím nějaké neunáhlené aktualizace... Můžu pořád měnit články v databázi... Nic, ještě jednou díky!
Davex
Profil
Pavel Krátký:
Já jsem žádné změny v kódu nedělal
Já jsem si s WP tak trochu hrál, v rámci touhy se s ním naučit a lezl jsem i do "core" adresářů, jako je wp-includes a tak se trochu bojím nějaké neunáhlené aktualizace...
Pouhým lezením do adresářů se to rozbít nedá. Zkus se podívat, které PHP skripty se změnily od doby, kdy to ještě fungovalo, udělat pro jistotu jejich zálohu, a obnovit je ze starší zálohy.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0