Autor Zpráva
Enko
Profil
Ahoj,
mám wordpress s pluginem woocommerce.
Hledám řešení a nemůžu najít proč mi se mi v prvním kroku nákupního košíku stránka "/cart" nevygeneruje URL adresa na "/checkout", ale je tam jen prázná hodnota na místě, kde mi měla být url na "checkout" košíku. Pokud přidám do šablony ručně odkaz na checkout, tak vše funguje.
Část, kde se generuje mimo jiné i odkaz na "checkout" v šabloně košíku je zde.
<?php do_action( 'woocommerce_cart_collaterals' ); ?>
Vše ostatní na místě této funkce se mi vygeneruje správně.
Nikde nemůžu najít ve zdrojáku tuto funkci, abych tam případně upravil to generování URL adresy manuálně. Poradí mi někdo jak buď opravit chybu, že se negeneruje URL do "checkout" košíku nebo kde najdu tuto funkci ve zdrojáku, tak abych to mohl manuálně upravit?
Ve stavu systému woocommerce mám všechno zelené. Budu rád za každou radu.

Děkuji


Tak už jsem to našel. Nechápu proč, ale funkce WC()->cart->get_checkout_url() mi nic nevrací, tak jsem místo toho natvrdo napsal URL adresu na "checkout" a funguje.
Lonanek
Profil
Verze WP, verze WooCommerce.
Máte stejný problém i v anglické verzi?
Edit:
Pokud je použita čeština, je možné, že nefunkčnost způsobuje překlad pluginu. Je tedy lepší vše testovat na originální jazykové verzi, kde by mělo vše fungovat korektně.
Enko
Profil
Lonanek:
Děkuji za odpověď.
Verze:
WP: 4.2.5
WooCommerce: 2.4.12

Ze začátku po čisté instalaci mi to fungovalo, ale pak přestalo. Nainstaloval jsem nějaké pluginy a udělal nějaké základní nastavení. Četl jsem, že lidi co měli s tím samým stejný incident, tak jim to způsoboval nainstalovaný nějaký plugin nebo málo paměti. Všechno toto jsem ale vyzkoušel a bez výsledku. Sice tento můj zásah není moc systémové řešení do budoucna, ale tlačí mě čas :-D

Děkuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0