Autor Zpráva
Ludva
Profil *
Dobrý den, naistanloval jsem si PHP Fusion,

mám jistý problém, když nastavím název stránky na například "WEBSITE" tak se mi tento název stránky objeví i na headeru mé webovky..

Na headeru již ale mám tento název vytvořený ve photoshopu, takže se mi to tu objevuje 2x

Chtěl bych poradit jak odstranit název stránky z headeru, ale aby hlavička v prohlížeči pořád ukazovala "WEBSITE" (když máte otevřeno více stránek, napřiklad "jakpsatweb" "website" "seznam" atd)

předem děkuji za rady
RastyAmateur
Profil
Tato hlavička stránky, jak to tu jmenuješ, se nazývá titulek. Zapisuje se pomocí tagů <title>Název stránky</title> mezi tagy <head></head>. Nevím, kde děláš chybu. Bude lepší, když dodáš živou ukázku.
anonymníí
Profil *
RastyAmateur:
Bude lepší, když dodáš živou ukázku.
Jak poznáš, kde je v PHP scriptu chyba? Tazatel nemá problém s titlem, nýbrž potřebuje název stránky odstranit z hlavičky, kde je duplicitní (chce ponechat ten obrázkový).
RastyAmateur
Profil
anonymníí:
Aha, nepřečetl jsem si "naistanloval jsem si PHP Fusion"... Omlouvám se :D
Ludva
Profil *
Takže předpokládám, že nevíte, jestli by se s tím dalo něco dělat :-)
anonymníí
Profil *
Ludva:
Měl jsem včera rozepsanou odpověď, ale pak ji nedopsal a z mého příspěvku smazal.

Potřebuješ najít soubor, který obsahuje kód vypisovaný v hlavičce.
- pokud se vyznáš trochu v HTML, alespoň na úrovni čtení, podívej se, jaký identifikátor se v blízkosti textu, který chceš odstranit, vyskytuje. Typicky id="header", nebo podobně. Pak projdi (hledat ve všech souborech, ne nutně ručně po jednom) všechny soubory, kde se tento řetězec vyskytuje. Pak odsud ten název stránky smaž. Případně můžeš zkusit hledat rovnou soubor jména head.php, header.php, top.php... Strukturu PHP Fusion neznám.

- pokud se v HTML nevyznáš, a i ten popsaný krok výše je nad tvoje síly, zkus se obrátit spíše na specializované fórum na adrese www.phpfusion.cz. Tam ti poradí přesněji, a hlavně rychleji. Zde asi nebude moc lidí, kteří tomuto CMS holdují, z různých důvodů.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0