Autor Zpráva
Knihoslapek
Profil *
Zdravím!
Stěhoval jsem WordPress - přecházel jsem z webu knihoslapek.funsite.cz na knihoslapek.eu.
Vzhledem k tomu, že mám všechno u jednoho poskytovatele, jsem pouze přešvihnul data do určené složky a přepsal databázi. Web fungoval, tak jsem si opravil všechny linky, které jsem viděl, a pak jsem odstranil původní web.
Stalo se mi to, že wp-admin mi funguje zcela normálně a ukazuje i média, "vnější web" se mi ale sesypal. Hledal jsem, kde jsem mohl, ale příčinu jsem nenašel. WP už jsem stěhoval a tohle se mi nikdy nestalo.
Nevíte, co by s tím mohlo být?
Díky za tipy!
Str4wberry
Profil
Definujte sesypání.

Jinak se zkuste podívat na Přestěhování Wordpressu na jiný server » Možné problémy
Knihoslapek
Profil *
Str4wberry:
Sesypal v tom smyslu, že na webu není žádný styl (menu, sloupce, záhlaví,zápatí,...).
Nejsem žádný expert, ale snažil jsem se vypátrat, jestli něco neodkazuje na starý web, bohužel jsem nic nenašel.
Str4wberry
Profil
Podíval jsem se na web a kromě loga, které odkazuje na starou doménu, nevidím problém, že by se něco nenačetlo.
Knihoslapek
Profil *
Podíval jsem se na web a kromě loga, které odkazuje na starou doménu, nevidím problém, že by se něco nenačetlo.

Díky za snahu, ale já trubka jsem asi špatně "přepsal" debug, takže se web nemohl opravit. Ať už to bylo cokoliv, teď to funguje. :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0