Autor Zpráva
miki-mouse
Profil
Ahoj přátelé,
prosím o radu, jak po nainstalování RS Wordpress a nastavení šablony lze z menu zrušit HOME?
Děkuji za radu.
lionel messi
Profil
miki-mouse:
jak po nainstalování RS Wordpress a nastavení šablony lze z menu zrušit HOME?

Ja som vo svojom WP odkaz na hl. stránku predvolene nemal, ale treba sa, samozrejme, prihlásiť do adminu, potom kliknúť na Vzhľad -> Menu, kliknúť na šípku na pravej strane položky Domov (alebo Home) a tam sa nachádza aj odkaz Odstrániť. Nezabudni upravené menu uložiť tlačidlom Uložiť menu.
jefitto44
Profil
No ty si radšej to menu pekne urob, pokiaľ ho nebudeš mať, tak ti tam bude hádzať všetko a to zrejme nechceš
miki-mouse
Profil
Přátelé, jak změním ikony ze šablony, které bych měl změnit v Service option nějakým kodem fa fa-google (znak google), který je přednastaven, ale ve chvíli, kdy chci tam dát něco jiného, tak se nezobrazí. Nemá s tím někdo zkušenost?
jefitto44
Profil
Hej, volá sa to Font awesome
Môžeš používať iba tie názvy, ktoré sú v zozname
miki-mouse
Profil
Když jsem tam místo toho původního fa fa-google nahradil například fa-bluetooth-b tak se mi to nezobrazí. Co s tím?
jakre
Profil
miki-mouse:
Co s tím?

Zkus zajít třeba k očnímu. Ikonka BT se ti zobrazí, když tam dáš fa fa-bluetooth-b.
miki-mouse
Profil
jakre Nevím, kdo je tu slepý, ale já určitě ne. Prostě tímto způsobem mi to nefunguje, nevyobrazuje se.
Taps
Profil
Miki-mouse
Jakou pouzivas sablonu?
jakre
Profil
miki-mouse:
Celkem by bylo k věci, kdybys sem hodil odkaz na celý web.
miki-mouse
Profil
Taps: používám šablonu samozřejmě, která mi byla nabídnuta přímo ve Wordpressu a jmenuje se Enigma.


jakre hodit sem odkaz není problém, ale stejně poté stránky na této adrese nebudou funkční, neboť se zde na nich zaučuji, potřebuji vytvořit poté rychle totiž web na jiné adrese, která běží na placeném serveru: nefunkcni-web.funsite.cz


Dík všem za radu.
jakre
Profil
miki-mouse:
Ptáš se, proč ti to nejde a bez zdrojového kódu bych ti to neřekl...

Ikonka fa fa-bluetooth-b ti nefunguje, protože byla do fontu Font Awesome přidána až ve verzi 4.5. Ty na tom webu stále používáš verzi 4.3.
miki-mouse
Profil
když jsem vytvořil úvodní stránku (úvod) pomocí Custom Link(u), zobrazila se mi stránka tak, že nahoře mi běží animace s obrázky, ale když vytvořím stránku zmizí tato animace. Lze tomu nějak v RS Wordpress předejít?


A za druhé lze odstranit ze stránky například nejnovější příspěvky, to co se mi objevuje na pravé straně na stránce: nefunkcni-web.funsite.cz/?page_id=45


V poslední straně se mi na stránce objevuje HOME/AKTUALITY, dá se to nějak změnit na Úvod nebo úplně odstranit?
miki-mouse
Profil
Přátelé dá se upravit odkaz v RS Wordpressu, aby neměl podobu tomuto odkazu nefunkcni-web.funsite.cz/?page_id=45, ale vypadal třeba takto: nefunkcni-web.funsite.cz/aktuality apod.
lionel messi
Profil
miki-mouse:
Přátelé dá se upravit odkaz v RS Wordpressu

Nastavenia - Trvalé odkazy - vybrať možnosť Názov článku alebo Vlastná štruktúra

A za druhé lze odstranit ze stránky například nejnovější příspěvky, to co se mi objevuje na pravé straně na stránce: nefunkcni-web.funsite.cz/?page_id=45

Vzhľad - Widgety - sekcia Bočný panel - klikneš na widget Najnovšie príspevky (na šípku na pravej strane) - Zmazať.

Nebolo by vhodné niekedy si najprv administrátorské rozhranie trochu preklikať, prípadne použiť Google (na nete je kopa tutoriálov), a až keď nič nenájdeš alebo si naozaj nevieš dať rady, položiť otázku do diskusie? Pýtaš sa totiž na absolútne triviality, ktoré zvláda nastaviť aj začiatočník, ako som ja. Čakaním na odpoveď zabiješ viac času než iniciatívnym riešením a navyše sa týmto spôsobom veľa nenaučíš.
miki-mouse
Profil
V RS Wordpress, když jsem přidal upravil menu na Úvod - zobrazuje se mi na Aktualitách - HOME, neví někdo jak to změnit také na úvod?
Xanomes
Profil
miki-mouse:
Stačí hledat, tím že zde budete pouze upoutávat pozornost na své vlákno akorát zbytečně zabíjíte čas. Třeba tohle.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0