Autor Zpráva
návštěvník
Profil *
Zdravím,
víte někdo, jak je to s licencí WordPress šablon z themeforest.net?

Potřebuji pro klienta zakoupit šablonu a nainstalovat ji. Můžu ji zakoupit já i když bude použita na webu klienta? Nebo ji musí zakoupit přímo klient? Jak je to s licencí?

Děkuji
Davex
Profil
návštěvník:
Nezáleží náhodou na konkrétní zakoupené licenci k šabloně? U jedné šablony mohou být různé licence. Viz themeforest.net/licenses/standard.
návštěvník
Profil *
Jde mi samozřejmě o Regular licenci.
návštěvník
Profil *
U Regular licence je právě křížek u "Use in an end product that's sold". U detailu licence je ale zase psané "You can create one End Product for a client, and you can transfer that single End Product to your client for any fee. This license is then transferred to your client."

Tak nevím. Já šablonu pořídím, ale klientovi budu náklady na šablonu + mojí následnou práci samozřejmě účtovat.
Davex
Profil
návštěvník:
Tu šablonu nemůžeš klientovi prodat, ale můžeš jí pro klienta zakoupit v zastoupení nebo na něj licenci převést. Vztahuje se na tebe nejspíš toto a následující.
návštěvník
Profil *
Jak se ta licence potom převádí?
Davex
Profil
Jenom jsem tě zkoušel, jestli si ten odkázaný odstavec přečteš nebo ne. Vidím, že jsi to nečetl.
návštěvník
Profil *
Četl. A je tam právě zmínka o nějakém prolinkování licence s klientem nebo co. To mi právě není jasné. Pokud to totiž chápu správně, tak s tím není problém. Jen je následně právě potřeba nějak prolinkovat klienta s licencí a odstranit soubory z mého PC.
Davex
Profil
návštěvník:
A je tam právě zmínka o nějakém prolinkování licence s klientem nebo co.
To je v tom smyslu, že klientovi předáš certifikát s licenčním kódem.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0