Autor Zpráva
Daniel Veselý
Profil *
Znáte někdo CMS Joomla! Info na www.joomla.org, skvělý open source redakční systém zdarma, přehledná a graficky velmi povedená administraci i celý systém, k dispozici spousty zásuvných modulů a funkcní - rovněž zdarma - včetně komplexního systému pro internetový obchod VirtueMart v češtině! Hosting připravený pro provoz tohoto systému najdete na www.webhosting51.cz, technická podpora zahrnuje i podporu pro CMS Joomla! a technická podpora Vám na přání redakční systém na hosting zdarma nainstaluje a pomůže s konfigurací.
jozob
Profil
Mne sa veľmi páči. Ale veľa vecí mi na ňom nevyhovuje.
Rozhodol som sa ho prerobiť, už som sa do toho pustil... Pôjde skôr o úpravu zovňajšku (nie šablóny, ale jednotlivé komponenty, moduly), možno zopár vecí v jadre. Práve dnes som dokončil preklad do slovenčiny, už mám niekoľko svojích šablón a na pretvorení do mne vyhovujúcej podoby sa stále pracuje.

Kedysi dávnejšie som sa vŕtal v jadre Mambo CMS, Joomlu vytvoril ten istý team. Joomla je takmer kópia pôvodného Mambo CMS... Šablóna napísaná pre Mambo od verzie 4.2.x je kompatibilná so šablónami pre Joomlu...

Keď to dokončím, možno o tom napíšem web, dám tam na stiahnutie moju modifikáciu atď... nejaký ten support-web v slovenčine...
Anonymní
Profil *
Můžu se zeptat jak zněla otázka? Připadá mi to spíše jako komerční vychválení cms systému a reklama na hostign, než otázka do diskuze Jak psát web.
SuE
Profil
asi je to ze všeho nejvíc to reklama na hosting :-)
jozob
Profil
Asi áno...

I keď mne to celkom dobre prišlo... o tomto hestingu som nevedel...

A čo sa týka toho prerábania... Ľudia! Neskúšajte to! Tie kódy sú šialené! Ale čo už... skúsim to dokončiť, keď som to rozbabral...
majstersveta
Profil
jozob, mozes mi tu slovencinu poslat na majstersveta@gmail.com?

dakujem
jozob
Profil
majstersveta
Mám preložených cca 90%... A ešte to treba prekontrolovať za behu (či boli zvolené správne frázy / slovné spojenia)... Takže ak Ti to pomôže v takejto podobe, môžem poslať...

V najbližšej dobe sa do toho nechystám pustiť... A s prerábaním Joomly som si to rozmyslel, teraz si navrhujem komplet nový CMS... Zatiaľ som vo fáze návrhov, už pár dní navrhujem na papieri štruktúru...
peta
Profil *
Zkuste cmsMadeSimple * http://www.cmsmadesimple.org

vypada to docela schopne a inteligentne, jen webka je takova polo funkcni, treba se doklikat na DEVELOPMENT, tam jsou ruzne pluginy, ma to i cestinu v zakladni instalaci, nejake menu a mimo zakladni se da stahnout galerie, fora, ...
Mozna to neni tak vymakane jako wordpress nebo mambo, ale zda se to dobre a prehledne.
netix
Profil
Pozrite si Anonymní
CMS Tangram , hlavne referncie, co to vsetko dokaze.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0