Autor Zpráva
elel
Profil *
Zdravím všetkých,

rád by som získal vaše názory na využitie WP pre nasledovný systém:

- malo by ísť o portál určený firmám, presnejšie z každej firmy, kt. by ho využívala by do neho pristupovalo niekoľko zamestnancov s vlastným heslom (s rôznou úrovňou oprávnení)
- títo zamestnanci by mali k dispozícii len front-end, nelogovali by sa do adminu
- užívatelia by mali mať možnosť prehliadať obsah (ako napr. legislatívne predpisy v danej oblasti), taktiež vkladať obsah (vlastné firemné dokumenty), vypĺňať a generovať tlačiteľné formuláre, zároveň s možnosťou upravovať obsah formuláru, sledovať termíny platností školení v danej oblasti s možnosťou upozorňovania na blížiaci sa termín konca platnosti, generovať testy na overenie znalostí z danej problematiky
- niektorý obsah by bol spoločný pre všetkých užívateľov, a niečo by bolo prístupné vždy len užívateľom z danej firmy

Najviac ma zaujíma, čo si myslíte o tom, že všetko by prebiehalo cez front-end - teda aj pridávanie obsahu (nerád by som to kombinoval s prístupom do back-endu), malo by ísť o obyčajných užívateľov a proste si myslím, že by bolo lepšie vytvoriť vlastné jednoduchšie rozhranie s obmedzenými funkciami

Do adminu by mali prístup možno 3-4 administrátori (prevádzkovatelia, teda mimo týchto firiem), ktorí by spravovali užívateľov a tiež obsah.

Vopred ďakujem za každý názor.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0