Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zdravim testuji ted WordPress a zarazila me jedna skutecnost. Kdyz chci ve WordPressu pouzit tvorbu SEO url tak se pri pridani noveho clanku dogeneruji pravidla do .htaccess. Bohuzel hostuji na ceskem-hostingu kde neneni povolen .htaccess pouze mi povoli pravidla ktere jim poslu. Tudyz nepripada v uvahu nejaka dynamicka zmena v .htaccess. Neresil jste nekdo tento problem aby WordPress negeneroval porad nove .htaccess, ale pouzival SEO url a potom pouzival vami predem nadefinovane pravidla pro mod_rewrite aby SEO url slapalo u wordpressu jak ma.
Na netu jsem zatim nic nenasel, dekuji pekne.
Debžo
Profil *
mam pdoobny problem, nevite nekdo o necem?
Acci
Profil
U verze 2.0 tento problém už není.
mepp
Profil *
lze na ver. 2 prejit ze stavajci verze bez problemu? pripadne jak? nikde sem v menu nenasel moznost povyseni z v 1.5 na 2.0
Acci
Profil
Lze to jednduše:
1) Pro jisotu zazálohuješ data v databázi,
2) přepíšeš souborystávající verzi WP (kromě wp-config.php),
3) vstupíš do administrace,
4) WP tě požádá o automatickou instalaci.
trAble
Profil *
Jak to, že u verze 2.0 ten problém není? Já jsem chtěl změnit v Nastavení - Trvalé odkazy na tuto variantu:

/%year%/%monthnum%/%day%/%postname%/

a Wordpress vygeneroval tato data pro .htaccess soubor:

<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

Bohužel mám také hosting bez podpory .htaccess a sám přesně nevím, jak pravidla z .htaccess převést do mod_rewrite. Tolik zase php a SQL nerozumím...

Byl bych vděčen za tipú, jak to přenastavit. A taky by mě zajímalo, jestli se při téhle změně automaticky změní záznamy i u již publikovaných článků. Věřím, že ano, protože bych to nerad dělal ručně... :-(
Anonymní
Profil *
Salur, mam stejnej problem s Ceskym hostingem, nemuzu udelat stranky, az po nastaveni na ZAKLADNI, no ja chci hezkou url, prosim co mam zaslat adminum za zapis do .htacess? Mam udelat nejprve stranky a pak jejich id zaslat jako pravidlo do htacess ??
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0