Autor Zpráva
smitka
Profil
Ahoj,

rád bych vás pozval na největší českou WordPress konferenci, která se bude konat již příští víkend - 18.2. v Praze na VŠE.

Proběhne 14 přednášek, které budou rozděleny na 2 proudy - pro uživatele a vývojáře. Uživatelská sekce se bude zabývat především problémy s plánováním/provozem webu a marketingovou strategií. Vývojáři se dozví mnoho tipů, jak vyladit své vývojářské prostředí i samotný kód - například pomocí unit testů.

Mimo hlavní program proběhne několik workshopů a po konferenci bude následovat afterparty/diskuze v akademickém klubu. V neděli bude dále probíhat Contributing day - malá akce pro všechny, kteří by se rádi aktivně zapojili do české WP komunity - bude se řešit organizace menších konferencí a překlady.

Z přednášejících se můžete těšit například na Filipa Podstavce (Marketing Miner), Filipa Nováka (marktingová show Zeptej se Filipa), Davida Biňovce (Automattic), Martina Michálka (blog Vzhůru dolů), Michala Špačka (bezpečnost), nebo Vláďu Musílka (doplňky pro WooCommerce). S přednáškou na téma nejčastější problémy WP webů se můžete těšit i na mou maličkost.

Vstupenka stojí pouze 499,- Kč.

Všechny informace na jdete na oficiálním webu - 2017.prague.wordcamp.org

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0