Autor Zpráva
SonyFalko
Profil
Dobrý Den.

Potřeboval by jsem si založit na WordPressu blog, který by byl na hlavní stránce webu a k tomu ve Woocomerce eshop, který by byl na tom samém webu ale byl by na vedlejší stránce. Např. zákazník by klikl v horním menu na záložku s názvem Eshop a tak by se na něj dostal.

Šlo by to takhle udělat ve WordPressu v kombinace s Woocomerce? A pokud ano, tak jaká šablona by se k tomu hodila, případně jak to nastavit?
Můžete mi klidně poslat odkazy na blogy, které to tak mají.

Pokud by jsem to tak chtěl nastavit, tak budu muset umět programovat, nebo to zvládne i běžný uživatel, který již v minulosti spravoval blog ve WordPressu?

Děkuji za případné odpovědi.
Enko
Profil
Přesně toto teď dělám a je to možné. Není k tomu potřeba nic speciálního. Stáhneš a nainstaluješ si wordpress, stáhneš do něj šablonu, která se ti líbí a zároveň podporuje woocomerce a pak doinstaluješ pluginy a uděláš nastavení, tak jak je napsánu v instrukcích k instalci šablony. Pak už je na tobě, jaké odkazy si dáš do horního/kteréhokoliv menu. Programovat nepotřebuješ umět, jen stačí zaklady administrace wordpressu a číst návody.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0